سایت علمی و پژوهشی ایران فایل | اقدام پژوهی | گزارش تخصصی
تبلیغات
گزارش کارآموزی کارگاه صنعتی لیفتراک
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 14:16 | بازدید : 268 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 39     کد محصول :211      حجم فایل:983,18 KB      نوع فایل :rar 

 گزارش کارآموزی کارگاه صنعتی لیفتراک

فایل word قابل ویرایش

انسان از آغاز آفرینش تا کنون به دنبال پیشرفت و تکامل در امور خویش بوده است و همیشه کاری را می گزیده که کمترین هزینه (چه از نظر اقتصادی و چه از نظر زمانی و …)را طلب کند . با انقلاب های صنعتی در جهان و پیشرفت های شگرف در زمینه های متفاوت شاید حالا معنای ضرب المثل دیرین و شیرین ایرانیان بیشتر قابل تفهیم باشد ( وقت طلاست ) . زمانی شاید به نظر نمی رسید که آدمی برای ارتباطات ، حمل و نقل و خیلی موارد دیگر هزینه ای را بپردازد تا در وقتش صرفه جویی کند اما اکنون این زمان فرا رسیده است و ابزار و ادواتی که در فهم بشر نمی گنجید امروزه از لوازم اجتناب ناپذیر زندگی او به شمار می رود که یکی از این ماشین ها و ابزار آلات ” لیفت تراک ” است . نگاره پیش رو شرحی بر این ماشین وگزارشی اجمالی  از دوره کارآموزی چند روزه ی گذرانده شده ی اینجانب در کارگاه تولیدی صنعتی ماهان لیفتراک است .

تاریخچه و معرفی لیفتراک این کارآموزی به شرح زیر میباشد :

 
شکل فعلی و مدرن لیفت تراک های امروزی از اواسط قرن نوزده تا قرن بیستم میلادی به تدیج تکامل یافته است.
 
در سال ۱۹۰۶ شرکت راه آهن پلسیلوانیا اولین لیفت تراک الکتریکی را برای حمل بار مسافرین قطار به کاربرد.
 
در انگلستان و در زمان جنگ جهانی اول تحولاتی در زمینه تجهیزات حمل و انتقال بار توسط شرکت رانسامز، سیمز و جفری Ransomes, Sims and Jeffries به وجود امد.
 
این تحولات به دلیل کاهش کارگران در زمان جنگ امری اجتناب ناپذیر بود.
 
در سال ۱۹۱۷ شرکت کلارک در آمریکا استفاده از تراکتور و لیفت تراک را در کارخانه خود آغاز کرد.
 
در سال ۱۹۱۹ شرکت Towmotor Company و Yale و در سال ۱۹۲۰ هم شرکت Towne Manufacturing وارد بازار لیفتراک در آمریکا شدند.
 
در طول دهه های ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ استفاده از لیفت تراک بسیار افزایش یافت. در زمان جنگ جهانی دوم و بعد از آن روش های کاراتری برای انبارداری در انبارهای بزرگ تریجا تکامل یافت. انبارها به لیفت تراک های با قدرت مانور بالا و ظرفیت های بیشتر نیاز داشتند و این نیاز باعث ارائه مدل های جدید لیفت تراک در بازار شد.
 
در سال ۱۹۵۶ شرکت تویوتا اولین لیفت تراک خود – مدل LA – را در ژاپن ارائه کرد و در سال ۱۹۶۷ اولین لیفتراک تویوتا در آمریکا به فروش رسید .
 
معروفترین شرکتهای تولید لیفت تراک در حال حاضر در ایران تویوتا و کوماتسو و کلا شرکتهای ژاپنی هستند که البته شرکتهای چینی هم تلاش می کنند تا بازار ایران را بدست بیاورند .

 

 

لینک دانلود:

گزارش کارآموزی کارگاه صنعتی لیفتراک

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


روش تحقیق ارزيابي اقتصادي طرح ها
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 14:12 | بازدید : 216 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 11     کد محصول :208      حجم فایل:346,87 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

روش تحقیق ارزيابي اقتصادي طرح ها

 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

روش تحقیق ارزيابي اقتصادي طرح ها


لینک دانلود:

روش تحقیق ارزيابي اقتصادي طرح ها

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


سوالات تستی فناوری اطلاعات در مدیریت
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 14:8 | بازدید : 194 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 17     کد محصول :207      حجم فایل:590,18 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

سوالات تستی  فناوری اطلاعات در مدیریت لینک دانلود:

سوالات تستی فناوری اطلاعات در مدیریت

 
برچسب‌ها: ,نمونه سوالات فناوری اطلاعات در مدیریت پیام نور,نمونه سوالات مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوال مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوالات درس مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوالات کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوال+فناوری اطلاعات در مدیریت+پیام نور,نمونه سوالات مدیریت فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوالات ارشد مدیریت فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوالات رشته مدیریت فناوری اطلاعات پیام نور,نمونه سوال مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات پیام نور با جواب,نمونه سوالات فناوری اطلاعات در مدیریت,نمونه سوالات مدیریت فناوری اطلاعات علمی کاربردی,نمونه سوال فناوری اطلاعات در مدیریت,نمونه سوال فناوری اطلاعات در مدیریت توربان,نمونه سوالات درس فناوری اطلاعات در مدیریت,نمونه سوالات پیام نور درس فناوری اطلاعات در مدیریت,نمونه سوالات مدیریت فناوری اطلاعات,نمونه سوال مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات,نمونه سوال مدیریت فناوری اطلاعات,نمونه سوالات درس مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات,نمونه سوالات درس مدیریت فناوری اطلاعات,نمونه سوال درس مدیریت فناوری اطلاعات,نمونه سوالات درس مدیریت خدمات فناوری اطلاعات,نمونه سوال درس مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


آموزش افزایش بازدید سایت و وبلاگ
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 14:3 | بازدید : 233 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 

 تعداد صفحات: 11     کد محصول :203      حجم فایل:551 KB      نوع فایل :ms-word 
 آموزش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

فایل ورد قابل ویرایش

افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت بخش جدانشدنی نگرانی مدیران وبسایت ها میباشد.در این سری مقالات قصد داریم به شما روش های نوین افزایش بازدید را آموزش دهیم.تمامی روش های ارائه شده براساس تجربیات تیم سئوموز و مقالات انگلیسی میباشد.

 

افزایش بازدید دارای روش های گوناگونی میباشد.روش هایی که بعضی از انها به کلاه سیاه معروف هستند و بعضی روش های با تاثیر طولانی مدت به روش های کلاه سفید مشهور هستند.این روش ها از ابتدای ایجاد سایت ها و وبلاگ ها دچار تغییر شده اند هرساله براساس فاکتورهای گوناگونی همچون : بازخود کاربران,علایق کاربران و تغییرات اجتماعی این روش ها دچار تغییرات بزرگ و کوچکی می شدند.

لینک دانلود:

آموزش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيه فرآوري وبسته بندي سبزيجات تازه و خردشده
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 13:58 | بازدید : 242 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 22     کد محصول :202      حجم فایل:199,82 KB      نوع فایل :pdf 

 طرح توجيه فرآوري وبسته بندي سبزيجات تازه و خردشده

فرآوری‌ وبسته‌بندی سبزیجات تازه و خردشده با ظرفیت بسته بندی ۱۷۰۰ تن انواع سبزی تازه و خرد شده در سال

بسته‌بندی به عنوان یک ابزار کارآمد سالهاست که مورد  نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می‌بخشد در کسب سهم بالاتری از بازار برای کالای مورد نظر نیز مؤثر است.

با توجه به بازار تقاضای گسترده داخلی برای انواع سبزیجات، خصوصا نحوه عرضه آنها در مراکز خرید بزرگ و سوپر مارکتها ، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود. چراکه بسته بندی بهداشتی سبزیجات موجب کاهش ضایعات و آلودگی های آن خواهد شد .

 

ضمن اینکه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند.


لینک دانلود:

طرح توجيه فرآوري وبسته بندي سبزيجات تازه و خردشده

 
برچسب‌ها: ,طرح توجیهی سبزیجات,طرح توجیهی سبزیجات منجمد,طرح توجیهی سبزیجات خشک,طرح توجیهی سبزیجات تازه,طرح توجیهی کاشت سبزیجات,طرح توجیهی بسته بندی سبزیجات خشک,طرح توجیهی کشت سبزیجات,طرح توجیهی بسته بندی سبزیجات,طرح توجیهی بسته بندی سبزیجات تازه,طرح توجیهی کارگاه بسته بندی سبزیجات,طرح توجیهی سبزی خشک کنی,طرح توجیهی سبزی خشک کن,طرح توجیهی کارخانه سبزی خشک کنی,دانلود طرح توجیهی سبزی خشک کنی,طرح توجیهی رایگان سبزی خشک کنی,دانلود رایگان طرح توجیهی سبزی خشک کنی,طرح توجیهی بسته بندی سبزی خشک,طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزیجات خشک,طرح توجیهی بسته بندی سبزی تازه,طرح توجیهی کشت سبزی,دانلود رایگان طرح توجیهی بسته بندی سبزیجات خشک,طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزی خشک,طرح توجیهی کاشت سبزی,طرح توجیهی بسته بندی سبزیجات تازه و خرد شده,دانلود طرح توجیهی بسته بندی سبزیجات,طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی سبزیجات,طرح توجیهی بسته بندی سبزی,طرح توجیهی بسته بندی میوه و سبزیجات,طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی سبزیجات تازه و خرد شده ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مدیریت کارآفرینی و کارآفرینی در عصر ارتباطات و اطلاعات نوین
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:51 | بازدید : 295 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 21     کد محصول :201      حجم فایل:42,26 KB      نوع فایل :zip 

 


 

مدیریت کارآفرینی و کارآفرینی در عصر ارتباطات و اطلاعات نوین

فایل ورد قابل ویرایش

جهان در سال‌هاي اخير شاهد انقلاب اطلاعات وارتباطات بوده و تحولات اجتماعي عظيمي در آن به وجود آمده است، به طوري كه در اثر اين تحولات، قرن جاري به نام فناوري اطلاعات و ارتباطات به ثبت رسيده است. در عصر اطلاعات و ارتباطات سطح بينش و آگاهي مردم افزايش يافته وكلية فعاليت‌هاي جمعيت رو به انفجار دنيا با مزيتهاي اين عصر، در قالب شبكه‌هاي ارتباطي به تعادل رسيده و كنترل شده است. در اين عصر دنيا دهكده‌اي متصل است كه افراد آن در هر لحظه كه بخواهند به هر گوشه آن مي‌توانند مسافرت كنند، از اخبار آن مطلع شوند و يا بدان جا پيغام بفرستند. اينترنت، تلفن‌همراه، محاسبات ‌بي‌سيم، نرم‌افزار و سخت‌افزار، هوش مصنوعي و … پديده‌هاي اين عصر هستند. فناوري اطلاعات و ارتباطات بر كليه فعاليت‌هاي اجتماعي از جمله كارآفريني اثرگذاشته و در بسياري از آنها تحولات اساسي بوجود آورده است. امروزه كارآفريني به شدت به بسترهاي فناوري اطلاعات وابسته است و از آن بهره زيادي مي‌گيرد. شايد اغراق نباشد اگر كارآفريني مدرن بدون فناوري اطلاعات را امري غيرممكن بدانيم. از سوي ديگر توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات خود مرهون كارآفريني است. فعاليت‌هاي كارآفرينانه باعث شناخت نيازها، خلق ايده‌ها و تولد فناوري‌‌ها مي‌شوند. كارآفريني موتور توسعه فناوري و خلق فناوري‌هاي جديد است. كشورهاي پيشرفته، سردمداران بهره‌گيري از كارآفريني و توسعه فناوري هستند. تحولات جهاني نشان مي‌دهد كه فناوري اطلاعات و ارتباطات مهمترين زمينه فعاليت اين كشورها در قرن اخير شده است. كشورهاي در حال توسعه نيز به سرعت به سمت دستيابي ازفناوري اطلاعات و استفاده از آن حركت مي‌كنند.

 

لینک دانلود:

مدیریت کارآفرینی و کارآفرینی در عصر ارتباطات و اطلاعات نوین

 
برچسب‌ها: ,مدیریت کارآفرینی,مدیریت کارآفرینی چیست,مدیریت کارآفرینی کارشناسی ارشد,مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران,مدیریت کارآفرینی Pdf,مدیریت کارآفرینی سازمانی,مدیریت کارآفرینی ارشد,مدیریت کارآفرینی گرایش Mba,مدیریت کارآفرینی گرایش گردشگری,مدیریت کارآفرینی به انگلیسی,رشته مدیریت کارآفرینی چیست,رشته مدیریت کارآفرینی کارشناسی ارشد,منابع مدیریت کارآفرینی کارشناسی ارشد,معرفی رشته مدیریت کارآفرینی کارشناسی ارشد,دانشكده مديريت كارآفريني دانشگاه تهران,رشته مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران,دانشکده مدیریت و کارآفرینی دانشگاه تهران,سامانه مدیریت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران,منابع کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران,سامانه مدیریت آموزش دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران,مدیریت استراتژیک کارآفرینی Pdf,مدیریت استعداد کارآفرینی سازمانی,مدیریت دانش و کارآفرینی سازمانی,مدیریت تحول و کارآفرینی سازمانی,دانلود کتاب مدیریت کارآفرینی سازمانی,مدیریت و ارزیابی عملکرد کارآفرینی سازمانی,مدیریت منابع انسانی و کارآفرینی سازمانی,منابع مدیریت کارآفرینی ارشد,رشته مدیریت کارآفرینی ارشد ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


گزارش کارآموزی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:48 | بازدید : 210 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 43     کد محصول :195      حجم فایل:26,75 KB      نوع فایل :rar 

 


 

گزارش کارآموزی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)

فایل ورد قابل ویرایش

دفتر سرپرست لنژري:در اين دفتر قفسه اي وجود دارد كه زو نكن هاي مختلفي نظير موارد زير برروي ان ديده مي شود:

1_كلاسور مخصوص كاور كفني(مخصوص مرده ها)

2_مرخصي هاي پرسنلي

3_تهيه البسه تحويلي از لنژري

4_مكاتبات اداري

5_در خواست اب ژاول(به شركت خدماتي)

6_در خواست هاي تعميري

7_در خواست هاي تحويلي از انبار

8_سوابق چرخ خياطي.

 تعمير دستگاه ها توسط پيمانكار صورت مي گيرد(اين پيمانكارها قرارداد يكساله دارند ودر صورت بروزمشكل اين بخشبه طور مستقيم با انها تماس برقرار مي كند.)

 پيشنهاد:با توجه به اينكه شست وشوي لباسها توسط دستگاه هاي خاص وهمچنين اتو كردن و خشك كردن نيز توسط دستگاه هاي مخصوص صورت مي گيرد،پيشنهاد مي شود كه دستگاه ها را به صورت ترتيبيدر قسمت هاي مختلف قرار دهند،به بيان ديگر جاي دستگاه با توجه به سلسله مراتب انجام كار باشد،يعني در قسمت ورودي وسايل ولباس هابه ترتيب:1-لباسشويي2-دستگاه ابگير3-خشك كن4-اتو بخار5-قسمتي براي تحويل لباس تميز به بهيار وجود داشته باشند.


 

لینک دانلود:

گزارش کارآموزی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع)

 
برچسب‌ها: ,کارآموزی بیمارستان,کارآموزی بیمارستان امام خمینی,کارآموزی بیمارستان بقیه الله,کارآموزی بیمارستان رشته حسابداری,کارآموزی بیمارستان شهیدرجایی,کارآموزی در آزمایشگاه بیمارستان,گزارش کارآموزی بیمارستان,کارآموزی آزمایشگاه بیمارستان,کارآموزی حسابداری بیمارستان,پروژه کارآموزی بیمارستان,کارآموزی آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی,کارآموزی در آزمایشگاه بیمارستان رامتین,گزارش کارآموزی بیمارستان مهندسی پزشکی,گزارش کارآموزی آزمایشگاه بیمارستان,گزارش کارآموزی حسابداری بیمارستان,گزارش کارآموزی حسابداری در بیمارستان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی بیمارستان,گزارش کارآموزی تاسیسات مکانیکی بیمارستان,گزارش کارآموزی بهداشت محیط در بیمارستان,گزارش کارآموزی مهندسی پزشکی در بیمارستان,گزارش کار کارآموزی در بیمارستان,پروژه کارآموزی حسابداری بیمارستان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی حسابداری بیمارستان,دانلود رایگان کارآموزی حسابداری بیمارستان,دانلود کارآموزی حسابداری در بیمارستان ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود پاورپوینت کار درمانی
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:44 | بازدید : 250 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 35     کد محصول :194      حجم فایل:12,1 MB      نوع فایل :rar 

 


 

کار درمانگرها به مردم کمک می‌کنند تا توانایی‌هایشان را برای انجام کارهای روزمره و در محیط کاری افزایش دهند. آنها بر روی افرادی که از لحاظ ذهنی ، فیزیکی ، رشدی یا روانی ناتوانی دارند، کار می‌کنند و عملکرد دستگاه حرکتی و قدرت تفکر و نتیجه‌گیری آنها را بالا می‌برند. هدف کار درمانگرها کمک به بیماران برای داشتن یک زندگی مستقل ، سازنده و لذت بخش می‌باشد.

 

فهرست:

Øمقدمه
Øتعريف
Øنگاهي به تاريخچه در جهان و ايران
Øتفاوت كاردرماني با فيزيوتراپي
Øتفاوت كاردرماني با روانشناسي
Øمحيط كاري
Øوظايف
Øچه كساني تحت كاردرماني قرار ميگيرند
Øوضعيت در ايران و جهان
Øاهداف

 


لینک دانلود:

تعداد صفحات: 35     کد محصول :194      حجم فایل:12,1 MB      نوع فایل :rar 
 


 

کار درمانگرها به مردم کمک می‌کنند تا توانایی‌هایشان را برای انجام کارهای روزمره و در محیط کاری افزایش دهند. آنها بر روی افرادی که از لحاظ ذهنی ، فیزیکی ، رشدی یا روانی ناتوانی دارند، کار می‌کنند و عملکرد دستگاه حرکتی و قدرت تفکر و نتیجه‌گیری آنها را بالا می‌برند. هدف کار درمانگرها کمک به بیماران برای داشتن یک زندگی مستقل ، سازنده و لذت بخش می‌باشد.

 

فهرست:

Øمقدمه
Øتعريف
Øنگاهي به تاريخچه در جهان و ايران
Øتفاوت كاردرماني با فيزيوتراپي
Øتفاوت كاردرماني با روانشناسي
Øمحيط كاري
Øوظايف
Øچه كساني تحت كاردرماني قرار ميگيرند
Øوضعيت در ايران و جهان
Øاهداف

 


لینک دانلود:

دانلود پاورپوینت کار درمانی

 

برچسب‌ها: ,کاردرمانی,کاردرمانی کودکان,کاردرمانی به انگلیسی,کاردرمانی در منزل,کاردرمانی یا فیزیوتراپی,کاردرمانی ذهنی,کاردرمانی در اوتیسم,کاردرمانی کودکان راه رفتن,کاردرمانی در کودکان اوتیسم,کاردرمانی دست,کاردرمانی کودکان فلج مغزی,کاردرمانی کودکان بیش فعال,کاردرمانی کودکان چیست,کاردرمانی کودکان اوتیسم,کاردرمانی کودکان استثنایی,کاردرمانی کودکان کم توان ذهنی,کاردرمانی کودکان در اصفهان,کاردرمانی کودکان سی پی,کاردرمانی به زبان انگلیسی,معنی کاردرمانی به انگلیسی,کاردرمانی در منزل کرج,کاردرمانی در منزل اصفهان,کاردرمانی در منزل تهران,آموزش کاردرمانی در منزل,کاردرمان در منزل,کاردرمانی کودکان در منزل,کاردرمانی ذهنی در منزل,تعرفه کاردرمانی در منزل,کاردرمانی بهتره یا فیزیوتراپی,کاردرمانی ذهنی اوتیسم,کاردرمانی ذهنی کودکان,کاردرمانی ذهنی در مشهد,کاردرمانی ذهنی کرج,کاردرمانی ذهنی در اوتیسم,کاردرمان ذهنی,تمرینات کاردرمانی ذهنی,وسایل کاردرمانی ذهنی,کاردرمانی اوتیسم,کاردرمانی کودکان برای راه رفتن,کاردرمانی کودک اوتیسم,کاردرمانی برای کودکان اوتیسم,کاردرمانی دست کودک,کاردرمانی انگشتان دست,دستگاههای کاردرمانی,کاردرمان دست,کاردرمانی برای دست,کاردرمانی مچ دست,کاردرمانی انگشت دست,اموزش کاردرمانی دست,کاردرمانی دست کودکان ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مجموعه مقالات روانشناسی 1
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:39 | بازدید : 253 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 900     کد محصول :191      حجم فایل:2,19 MB      نوع فایل :rar 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مجموعه کاملی از مقالات  مرتبط با روانشناسی و مشاوره  با فرمت ورد  در اختیار مجققین  قرار می گیرد. بدین ترتیب  محققین عزیز با کمترین هزینه شما به مجموعه کاملی از مقالات  دسترسی پیدا خواهید کرد. در این بخش گروه در نظر دارد مجموعه کاملی از مقالات  را که شامل بیش از 80 مقاله می باشد، در اختیار شما بزرگواران قرار دهد.مقالات قابل ویرایش می باشد

 

لینک دانلود:

مجموعه مقالات روانشناسی 1

 
برچسب‌ها: ,مقالات روانشناسی,مقالات روانشناسی Pdf,مقالات روانشناسی جدید,مقالات روانشناسی بالینی,مقالات روانشناسی تربیتی,مقالات روانشناسی کودک,مقالات روانشناسی اجتماعی,مقالات روانشناسی به زبان انگلیسی,مقالات روانشناسی محیط در معماری,مقالات روانشناسی عمومی,مقاله روانشناسی Pdf,مقاله روانشناسي Pdf,دانلود مقالات روانشناسی Pdf,مقالات روانشناسی ورزشی Pdf,مقاله روانشناسی شخصیت Pdf,مقاله روانشناسی رنگها Pdf,مقاله روانشناسی ورزشی Pdf,مقاله های روانشناسی Pdf,مقاله روانشناسی کودک Pdf,مقاله روانشناسی جدید,مقالات جدید روانشناسی بالینی,مقالات جديد روانشناسي,جدیدترین مقالات روانشناسی شخصیت,مقاله های روانشناسی جدید,جدیدترین مقالات روانشناسی بالینی,جدیدترین مقالات روانشناسی به زبان انگلیسی,مقالات جدید روانشناسی به زبان انگلیسی,مقالات جدید روانشناسی کودکان,مقالات روانشناسی بالینی جدید,مقالات روانشناسی بالینی کودک,مقالات روانشناسی بالینی Pdf,مقاله روانشناسی بالینی,مقالات روانشناسي باليني,مقاله روانشناسي باليني,دانلود مقالات روانشناسی بالینی,مقالات علمی روانشناسی بالینی,مقالات روانشناسی تربیتی کودک,مقاله روانشناسی تربیتی,مقاله روانشناسی تربیتی انگلیسی,مقالات انگلیسی روانشناسی تربیتی,چکیده مقالات روانشناسی تربیتی,دانلود مقالات روانشناسی تربیتی,بانک مقالات روانشناسی تربیتی,مقالات علمی روانشناسی تربیتی,دانلود مقاله روانشناسی تربیتی,مقالات روانشناسی کودکان استثنایی,مقالات روانشناسی کودکان,مقالات روانشناسی کودک Pdf,مقالات روانشناسی کودک و نوجوان,مقاله روانشناسی کودک,مقاله روانشناسی کودک و نوجوان,مقاله روانشناسی کودک به زبان انگلیسی,مقاله روانشناسی کودکان دبستانی,مقالات روانشناسی اجتماعی Pdf,مقاله روانشناسی اجتماعی,بانک مقالات روانشناسی اجتماعی,دانلود مقاله روانشناسی اجتماعی,مقالات در مورد روانشناسی اجتماعی,مقاله روانشناسی اجتماعی+pdf,مقاله روانشناسی اجتماعی انگلیسی,دانلود مقالات روانشناسی اجتماعی,مقالات جدید روانشناسی اجتماعی,مقالات روانشناسی به زبان انگلیسی Pdf,مقاله روانشناسی به زبان انگلیسی,مقاله روانشناسی به زبان انگلیسی با ترجمه فارسی,مقاله روانشناسی به زبان انگلیسی همراه با ترجمه فارسی,دانلود مقالات روانشناسی به زبان انگلیسی,بانک مقالات روانشناسی به زبان انگلیسی,دانلود مقاله روانشناسی به زبان انگلیسی,مقاله روانشناسی محیط در معماری,مقاله روانشناسی محیط معماری,مقالات روانشناسی محیطی در معماری,مقاله روانشناسی محیطی در معماری,موضوع مقاله روانشناسی محیط در معماری,مقاله درباره روانشناسی محیط در معماری,مقاله روانشناسی محیطی معماری,دانلود مقاله روانشناسی محیط معماری,مقاله روانشناسی عمومی,مقالات روانشناسي عمومي,دانلود مقالات روانشناسی عمومی,مقاله های روانشناسی عمومی,دانلود مقاله روانشناسی عمومی,مقاله انگلیسی روانشناسی عمومی,مقاله روانشناسی عمومی Pdf,مقاله روانشناسی عمومی با ترجمه,مقالات علمی روانشناسی عمومی ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مجموع مقالات آشنايي با ISI و چاپ مقاله
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:35 | بازدید : 228 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 20     کد محصول :189      حجم فایل:725,94 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مجمعه هفت مقاله در مورد آشنایی با شیوه نگارش و چاپ مقاله های علمی در مجله های ISI و آشنایی با ISI برای دانلود به پایین صفحه مراجعه کنید.

 

ISI یا همان موسسه اطلاعات علمی (Institute for Scientific Information) یکی از موسسات معتبر در عرصه جهانی می باشد و بدلیل دارا بودن استاندارهای بالای علمی و ارزیابی درحال حاضر درجایگاه نخست جهانی قرارگرفته است.

 

معیارهای ارزیابی و ارزش دهی این موسسه موردقبول تمامی مراکز پژوهشی و علمی دنیا بوده و نشریاتی که در این موسسه پذیرفته می شوند می بایست از فیلترهای زیادی بگذرند.

 

این موسسه مدعی است که با نگاهی کاملاً بی طرف و واقع بینانه نسبت به ارزیابی مقالات و مجلات و ژورنال های علمی و پژوهشی اقدام می کند اما شایعاتی مبنی برتمایز قایل شدن این موسسه بخصوص درمورد کشورهای جهان سوم نیز وجوددارد.

 

مجلات و ژورنال هایی که خواستار گرفتن این استاندارد علمی هستند می بایست از نظر فاکتورهای سنجشی این موسسه مانند: -ضریب تاثیر یاIF - شاخص فوریت(Immediacy Index) و نیمه عمر استناد مورد ارزیابی قرار می گیرند.

 

همچنین جهت ارتقاء اعضاء هیئت علمی ، دانشیاران و سایر پژوهشگران چاپ مقاله در ISI به عنوان یک معیار جهت ارتقاء می باشد که در صورت نگاهی تک بعدی به این قضیه معیار منصفانه ای نمی باشد

 

واژه های کلیدی :

 

ISI Impact Factor Immediacy Index ارزیابی        نیمه عمراستناد     ارتقاء    استناد به خود        معیار ارزیابی

 

مقدمه:

 

گسترش روز افزون علوم و فناوریهای جدید، لزوم توجه به معیارهای ارزشی و ارزش دهی به تحقیقات،پژوهش ها و ژورنال ها را ناگزیر می سازد.بدون شک وجود یک منبع ارزیابی بی طرف که هم نیازهای استفاده کنندگان را به بخوبی شناسائی کرده و از طرفی دیگر با ارزیابی نقاط ضعف و قوت منتشرات علمی و پژوهشی در زمینه های مختلف از علوم پایه و مهندسی گرفته تا علوم انسانی می تواند راه گشای خوبی برای جویندگان علمی باشد.

 

ضرورت تدوین استاندارهای علمی یکی از حوزه های است که متاسفانه در کشور ما علی رغم ظرفیت های موجود مورد بی توجهی قرار گرفته است. در این میان موسسات علمی بین المللی و از جمله ISI با ارائه چارچوبی مورد قبول تا حدی کلید این معما را حل نموده است. اما شاخص های ارزیابی ISI علی رغم جامع بودن دارای کاستی های نیز می باشد.

 

کم توجهی این موسسه به حوزه علوم انسانی باعث انتقادات شدیدی علیه آن شده بود به طوری که در سالهای آغازین چیزی در حدود 5% کل مقالات و ژورنال های پذیرفته شده در حوزه علوم انسانی و مدیریتی بود که با اتخاذ سیاست های تمایز زدائی در حال حاضر و پس از گذشت چندین دهه از عمر این انسیتو شمار مجلات و مقالات علوم انسانی درحدود 12 تا15 درصد از کل مقالات می باشد.

 


لینک دانلود:

مجموع مقالات آشنايي با ISI و چاپ مقاله

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود تحقیق و زندگي نامه دكتر حسابي
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:29 | بازدید : 214 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 20     کد محصول :188      حجم فایل:17,27 KB      نوع فایل :rar 

 


 

 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

محمود حسابي در سال ۱۲۸۱ شمسي در تهران به دنيا آمد وي ۴ ساله بود که پدرش معزالسلطنه سفير ايران در لبنان شد و به بيروت رفتند.يک سال بعد پدرش به ايران بازگشت و ازدواج کرد و دستور داد که همسرش گوهرشاد و بچه‌هايش را از سفارت بيرون کنند.بعد از آن محمود ، محمد و مادرشان با فقر زندگي کردند.محمود از مادرش ني زدن را ياد گرفت و به کمک او قرآن و ديوان حافظ را حفظ کرد و گلستان و بوستان ، شاهنامه ، مثنوي مولوي و امثالهم را نيز آموخت.محمود تحصيلات ابتدائي خود را در سن هفت سالگي در مدرسه فرانسوي هاي بيروت آغاز كرد . شروع دوره دبيرستان او همزمان با آغاز جنگ جهاني اول بود و به دليل تعطيل شدن مدرسه فرانسوي زبان بيروت به مدت دو سال در منزل به تحصيل پرداخت . پس از آن براي ادامه تحصيل وارد كالـج امريكائي بيروت شد.در سن ۱۷ سالگي ليسانس ادبيات عرب ، در ۱۹ سالگي ليسانس بيولوژي و بعد از آن مدرک مهندسي راه و ساختمان گرفت تا از اين راه به اقتصاد خانواده کمک کند. همزمان با شغل نقشه‌ کشي در رشته‌هاي پزشکي ، رياضيات و ستاره‌شناسي از دانشگاه آمريکايي بيروت فارغ‌التحصيل شد.شرکت راهسازي کارفرمايش او را براي ادامه تحصيل به فرانسه فرستاد و او از دانشکده‌ي برق پاريس مدرک گرفت. همزمان با تحصيل در رشته‌ي معدن در مدرسه‌ي عالي معدن پاريس در راه‌آهن برقي فرانسه مشغول به کار شد و سرانجام به رشته‌ي فيزيک دانشگاه سوربن فرانسه رفت.در ۲۵ سالگي دانشنامه دکتراي فيزيک خود را به خاطر رساله‌ي حساسيت سلولهاي فتوالکتريک با درجه‌ي ممتاز گرفت ، و دو نشان از عالي‌ترين نشانهاي علمي فرانسه را دريافت کرد. وقتي که دکتر حسابي نظريه‌ي بي‌نهايت بودن ذرات را ارائه کرد ، دانشمندان فرانسوي از درک آن عاجز ماندند و به او گفتند به محضر اينشتاين برود. او براي شاگردي اينشتاين به همراه پنج هزار نفر ديگر در امتحاني شرکت کرد و جزء پنج نفر اول قرار گرفت. پس از مدتي او در کرسي اينشتاين شروع به تدريس کرد ، او ناگهان متوجه شد که دست در سفره‌ي آمريکايي‌ها دارد ناگهان غيرت ملي‌اش بيدار شد و به ايران بازگشت و در ايران ۶ ماه بيکار بود تا به کمک يکي از اقوام در وزارت راه استخدام شد. او در مباحثات همواره به آيات قرآن و روايات به عنوان شواهد و دلايل محكم استناد مي‌كرد.

 

لینک دانلود:

دانلود تحقیق و زندگي نامه دكتر حسابي

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود تحقیق و زندگي نامه استاد شهـريار
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:24 | بازدید : 256 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 27     کد محصول :186      حجم فایل:47,6 KB      نوع فایل :rar 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

سید محمد حسین بهجت تبریزی در سال 1285 هجری شمسی در روستای زیبای « خوشکناب » آذربایجان متولد شده است.او در خانواده ای متدین ، کریم الطبع واهل فضل پا بر عرصه وجود نهاد. پدرش حاجی میر آقای خوشکنابی از وکلای مبرز و فاضل وعارف روزگار خود بود که به سبب حسن کتابتش به عنوان خوشنویسی توانا مشهور حدود خود گشته بود.شهریار که دوران کودکی خود را در میان روستائیان صمیمی و خونگرم خوشکناب در کنارکوه افسونگر « حیدر بابا » گذرانده بود همچون تصویر برداری توانا خاطرات زندگانی لطیف خود را در میان مردم مهربان و پاک طینت روستا و در حریم آن کوه سحرانگیز به ذهن سپرد.او نخستین شعر خویش را در چهار سالگی به زبان ترکی آذربایجانی سرود . بی شک سرایش این شعر کودکانه ، گواه نبوغ و قریحه شگفت انگیز او بود.شهریار شرح حال دوران کودکی خود را در اشعار آذربایجانیش بسیار زیبا،تاثیر گذار و روان به تصویر کشیده است.طبع توانای شهریار توانست در ابتدای دهه سی شمسی و در دوران میانسالی اثر بدیع و عظیم« حید ربابایه سلام» را به زبان مادریش بیافریند .شهـريار يك عشق اولي آتـشين دارد كه خود آن را عشق مجاز ناميده. در اين كوره است كه شهـريار گـداخـته و تصـفيه مي شود. غالـب غـزل هـاي سوزناك او، كه به ذائـقـه عـمـوم خوش آيـنـد است، يادگـار اين دوره است. اين عـشـق مـجاز اسـت كـه در قـصـيـده ( زفاف شاعر ) كـه شب عـروسي معـشوقه هـم هـست، با يك قوس صعـودي اوج گـرفـتـه، به عـشق عـرفاني و الهـي تـبديل مي شود. ولي به قـول خودش مـدتي اين عـشق مجاز به حال سكـرات بوده و حسن طبـيـعـت هـم مـدتهـا به هـمان صورت اولي براي او تجـلي كرده و شهـريار هـم با زبان اولي با او صحـبت كرده است.

 

لینک دانلود:

دانلود تحقیق و زندگي نامه استاد شهـريار

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود تحقیق پیرامون دکتر محمد مصدق
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:21 | بازدید : 268 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 13     کد محصول :184      حجم فایل:21,76 KB      نوع فایل :rar 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

دکتر محمد مصدق در سال ۱۲۶۱ هجری شمسی در تهران، در یک خانواده اشرافی بدنیا آمد. پدر او میرزا هدایت الله معروف به ” وزیر دفتر ” از رجال عصر ناصری و مادرش ملک تاج خانم نجم السلطنه  فرزند عبدالمجید میرزا فرمانفرما و نوهً عباس میرزا ولیعهد و نایت السلطنه ایران بود. میرزا هدایت الله که مدت مدیدی در سمت ” رئیس دفتر استیفاء ” امور مربوط به وزارت مالیه را در زمان سلطنت ناصرالدین شاه به عهده داشت، لقب مستوفی الممالکی را بعد از پسر عمویش میرزا یوسف مستوفی الممالک از آن خود می دانست، ولی میرزا یوسف در زمان حیات خود لقب مستوفی الممالک را برای پسر خردسالش میرزا حسن گرفت و میرزا هدایت الله بعنوان اعتراض از سمت خود استعفا نمود. بعد از مرگ میرزا یوسف، ناصرالدین شاه میرزا هدایت الله را به کفالت امور مالیه وسرپرستی میرزا حسن منصوب کرد.

میرزا هدایت الله سه پسر داشت که محمد کوچکترین آنها بود. هنگام مرگ میرزا هدایت الله در سال ۱۲۷۱ شمسی محمد ده ساله بود، ولی ناصرالدین شاه علاوه بر اعطای شغل و لقب میرزا هدایت الله به پسر ارشد او میرزا حسین خان، به دو پسر دیگر او هم القابی داد، و محمد را ” مصدق السلطنه ” نامید. دکتر مصدق در خاطرات خود از دوران کودکیش می نویسد: ” چون مادرم پس از فوت پدر با برادرم میرزا حسین وزیر دفتر اختلاف پیدا کرد، با میرزا فضل الله خان وکیل الملک منشی باشی ولیعهد  مظفرالدین شاه ازدواج نمود و مرا هم با خود به تبریز برد. در آن موقع من در حدود دوازده سال داشتم.


لینک دانلود:

دانلود تحقیق پیرامون دکتر محمد مصدق

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود تحقیق خوارزمشاهيان
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:18 | بازدید : 243 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 9     کد محصول :182      حجم فایل:12,34 KB      نوع فایل :rar 

 


 

دانلود تحقیق خوارزمشاهيان

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

 


لینک دانلود:

دانلود تحقیق خوارزمشاهيان

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مقاله مدیریت ارتباط مشتری (CRM)
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:15 | بازدید : 312 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 36     کد محصول :175      حجم فایل:345,36 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

دانلود پروپوزال مدیریت ارتباط مشتری

در دنیای رقابتی امروز سازمان هایی موفق تر هستند که که توانایی استفاده آگاهانه از اطلاعات مشتریان را داشته باشند لذا این امر باعث حرکت سازمانها از مرحله محصول مداری به مرحله مشتری مداری شده است. در این تحقیق نیز مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. در ابتدا به بیان تاریخچه ای CRM، روند تکامل و مفاهیم آن اشاره می شود. سپس اصول CRM و نقش آن در بهره وری بیان می گردد و در ادامه استراتژِی های CRMوکاربردهایش مورد بحث قرار می گیرد و در پایان نیز (آنالیز خرد از CRM بیان می شود).

 

لینک دانلود:

مقاله مدیریت ارتباط مشتری (CRM)

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دستور فشرده زبان انگلیسی(آموزش گرامر)
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:10 | بازدید : 212 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 196     کد محصول :173      حجم فایل:2,21 MB      نوع فایل :pdf 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

کتاب حاضر هدیه کوچکی به جامعه زبان دوست ایرانی است که به منظور آسان نمودن امر یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (EFL) با رویکردی کاربردی طراحی و تالیف شده است. در بررسی کتاب های دستور زبان موجود در بازار به این نتیجه رسیدیم که این کتابها یا به زبان انگلیسی بوده و فهم آنها برای زبان آموزان مبتدی و متوسط غیر مسلط به زبان انگلیسی مشکل می باشد، یا بسیار حجیم بوده و زبان آموزان با دیدن حجم کتاب مایوس، ترسیده و دلسرد می شوند، و یا از نظر محتوا ناقص و غیرکارآمد هستند. به همین دلیل مؤلفان سعی نموده اند  گلچینی از مجموعه های دستور زبان انگلیسی موجود در بازار کتاب را ماهرانه و هدفمندانه تلفیق و تالیف نموده و در قالب کتابی با حجم متوسط و قابل قبول به زبان شیرین پارسی در دسترس زبان آموزان ایرانی و معلمان و مدرسان گرامی قرار دهند.لینک دانلود:

دستور فشرده زبان انگلیسی(آموزش گرامر)

 
برچسب‌ها: ,آموزش گرامر زبان انگلیسی,آموزش گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده Pdf,آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته,آموزش گرامر زبان انگلیسی از ابتدا,آموزش گرامر زبان انگلیسی Pdf,آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته,آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه,آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه Pdf,آموزش گرامر زبان انگلیسی مبتدی,آموزش گرامر زبان انگلیسی به فارسی,آموزش گرامر آلمانی,آموزش گرامر آلمانی به فارسی,آموزش گرامر آلمانی رایگان,آموزش گرامر آلمانی Pdf,آموزش گرامر آلماني,آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی Pdf,کتاب آموزش گرامر آلمانی به فارسی,دانلود آموزش گرامر آلمانی,برنامه آموزش گرامر آلمانی,دانلود رایگان کتاب آموزش گرامر آلمانی,آموزش گرامر زبان آلمانی,آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی,آموزش گرامر زبان آلمانی Pdf,آموزش گرامر زبان آلمانی رایگان,آموزش گرامر زبان آلمانی دانلود,آموزش فارسی گرامر زبان آلمانی,آموزش نکات گرامری زبان آلمانی,دانلود کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی,دانلود Pdf آموزش گرامر زبان آلمانی,آموزش گرامر زبان فرانسه,آموزش گرامر زبان فرانسه Pdf,اموزش گرامر زبان فرانسه به فارسی,آموزش گرامر زبان فرانسه به فارسی Pdf,آموزش گرامر زبان فرانسوی,آموزش ابتدایی گرامر زبان فرانسه,آموزش کامل گرامر زبان فرانسه,دانلود آموزش گرامر زبان فرانسه,کتاب آموزش گرامر زبان فرانسه,آموزش ساده گرامر زبان فرانسه,آموزش گرامر زبان ایتالیایی,آموزش گرامر زبان ايتاليايي,دانلود آموزش گرامر زبان ایتالیایی,کتاب آموزش گرامر زبان ایتالیایی,دانلود کتاب آموزش گرامر زبان ایتالیایی,دانلود رایگان آموزش گرامر زبان ایتالیایی,دانلود رایگان کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی,دانلود کتاب آموزش گرامر آلمانی به فارسی,کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی,دانلود آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی,دانلود رایگان آموزش گرامر زبان آلمانی به فارسی,آموزش گرامر زبان ترکی,آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی Pdf,آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی,آموزش گرامر زبان ترکیه,آموزش گرامر زبان ترکی آذری,آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی به فارسی,آموزش دستور زبان ترکی آذری,آموزش دستور زبان ترکی,کتاب آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی,دانلود کتاب آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی,آموزش گرامر زبان هلندی,دانلود آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی,کتاب آموزش دستور زبان ترکی استانبولی ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


اصول مقاله نویسی
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 12:3 | بازدید : 238 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 11     کد محصول :170      حجم فایل:350,92 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مقالات علمی نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. به تجربه ثابت شده است که دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند. به همین دلیل داشتن مقاله‌ی علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه می‌شود، اما دانشگاه‌ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند. به همین دلیل چنانچه دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و قصد ادامه‌ی تحصیل در مقطع دکترا را دارید،‌ در چاپ مقالات علمی کوشش جدی نمایید.

اصول مقاله نویسی

مقالات علمی معمولا در کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها چاپ می‌شوند. از نظر اعتبار تمام کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها یکسان نیستند و کیفیت مقالاتی که در آنها چاپ می‌شود بسیار متفاوت است. توجه داشته باشید که وقتی برای ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور اقدام می‌کنید، کسی معمولا مقالات شما را نخواهد خواند، بلکه تعداد مقالات شما و اعتبار جایی که مقالات شما در آن چاپ شده است، معیار ارزشیابی خواهد بود. نوشتن مقاله مستلزم داشتن طرحي مدوَّن است. در گزارش يك تحقيق نه تنها بايد ارزش‏هاي محتوايي را مراعات كرد، بلكه بايد از ساختار روشمندي نيز پيروي كرد. امروزه تحقيقات فراواني انجام مي‏شود، اما تنها بخش كوچكي از آنها در مقالات منتشر مي‏گردد. يكي از دلايل آن، عدم مهارت محقق در تهيه و تدوين ساختاري مقاله علمي است.فایل آموزش مقاله نویسی می تواند راهنمایی خوبی برای شما باشد.


لینک دانلود:

اصول مقاله نویسی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود سیستم حسابداری دولتی کشور آمریکا
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:59 | بازدید : 227 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 68     کد محصول :167      حجم فایل:3,58 MB      نوع فایل :rar 

 


 

دانلود مقاله سیستم حسابداری دولتی کشور آمریکا

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

عـنوان                                                                                                       

1 . چارچوب نظری..1

2 . مبانی حسابداری ..1

3 . حسابهای مستقل ..2

4 . صورتهای مالی اساسی و سایر گزارشها..4

5. مبانی بودجه‌بندی ..9

6 . ارتباط بین سیستم حسابداری و بودجه..9

7 . استانداردها 11

8. قوانین و مقررات مرتبط با حسابداری دولتی..19

پیوست شماره 1: نمونه صورتهای مالی اساسی

دولت مرکزی.. 20

دولتهای محلی و ایالتی.. 26

پیوست شماره 1: نمونه صورتهای مالی اساسی

دولت مرکزی.. 35

دولتهای محلی و ایالتی.. 37

چارچوب نظری

در آمریکا دو نهاد “GASB” و “FASAB” مسئول تدوین استانداردهای حسابداری بخش عمومی هستند که FASAB مفاهیم و استانداردهایی را برای دولت مرکزی و نهادهای آن، وGASB نیز مفاهیم و استانداردهایی را برای دولتهای محلی و نماینده‌های آنها منتشر ساخته‌اند. این مفاهیم عبارتند از:


لینک دانلود:

دانلود سیستم حسابداری دولتی کشور آمریکا

 
برچسب‌ها: ,حسابداری امریکا,حسابداری در امریکا,استانداردهای حسابداری امریکا,ترجمه استانداردهای حسابداری امریکا,انجمن حسابداری امریکا,استاندارد حسابداری امریکا,حسابداری دولتی امریکا,سیستم حسابداری امریکا,تعداد استانداردهای حسابداری امریکا,سایت انجمن حسابداری امریکا,حسابداری در آمریکا,حسابداري در آمريكا,رشته حسابداری در امریکا,شغل حسابداری در امریکا,دکتری حسابداری در امریکا,کار حسابداری در امریکا,بازار کار حسابداری در امریکا,حسابدار در امریکا,درامد حسابداری در امریکا,استانداردهای حسابداری آمریکا,استانداردهای حسابداری دولتی امریکا,دانلود استانداردهای حسابداری امریکا,هیئت استانداردهای حسابداری دولتی امریکا,هیئت استانداردهای حسابداری مالی امریکا,ترجمه استانداردهای حسابداری آمریکا,انجمن حسابداری آمریکا,انجمن حسابداران آمریکا,انجمن حسابداران امريكا,انجمن حسابداران رسمی امریکا,انجمن حسابداران خبره امریکا,سایت انجمن حسابداران امریکا,انجمن حسابداری آمریکا Aaa,انجمن حسابداران رسمی امریکا Aicpa,انجمن حسابداران مدیریت امریکا,استاندارد حسابداری آمریکا,استانداردهای حسابداری مالی امریکا,سیستم حسابداری دولتی امریکا,دانلود استانداردهای حسابداری آمریکا,سایت انجمن حسابداران رسمی آمریکا ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود مقاله کامل اختلال های خلقي
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:55 | بازدید : 447 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 111     کد محصول :163      حجم فایل:57,92 KB      نوع فایل :rar 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

فایل ورد قابل ویرایش

اختلالات خلقی به دلیل این که یکی از خصوصیات اساسی آنها غیر عادی بودن خلق است به این نام مشهور شده‌اند. امروزه این اصطلاح محدود به اختلالاتی است که به شکل افسردگی یا نشئه ظاهر می‌شوند (گلدر و همکاران، ۱۳۸۲)

کسانی که خلق بالا دارند (مانیا)، حالت انبساط خاطر، پرش افکار، کاهش خواب، افزایش احترام به نفس و افکار بزرگ منشانه نشان می‌دهند. افرادی که خلق پایین دارند (افسردگی)، با کاهش انرژی و علاقه، احساس گناه، اشکال در تمرکز، بی‌اشتهایی و افکار مرگ و خودکشی مشخص هستند. این اختلالات عملاً همیشه  منجر به اختلال در عملکرد شغلی، روابط اجتماعی و بین فردی می‌گردد (کاپلان و سادوک، ۱۳۷۹).

مردم موارد افسردگی را از زمان‌های بسیار دور ثبت کرده‌اند، و توصیف‌هائی از آنچه امروزه اختلالات خلقی می‌خوانیم، در بسیاری از منابع طبی قدیم وجود دادر. حدود ۴۵۰ سال قبل از میلاد، بقراط اصطلاح مانی و ملانکولی را برای توصیف اختلالات روانی به کار برد (کاپلان و سادوک، ۱۳۷۹).

حدود پانصد سال پس از بقراط، اوائل قرن دوم بعد از میلاد، آرتائوس کاپادوچیا  رابطه بین مانی و ملانکولی را کشف کرد (پورافکاری، ۱۳۶۹).

در حدود ۱۰۰ سال قبل از میلاد، کورنلیوس سلسوس  افسردگی را ناشی از صفرای سیاه معرفی نمود. این اصطلاح را پزشکان دیگر از جمله ارسطو (۱۲۰ تا ۱۸۰ بعد از میلاد) و جالینوس (۱۲۹ تا ۱۹۹ بعد از میلاد) نیز به کار بردند. همین طور الکساندر ترالز  در قرن ششم (کاپلان و سالوک، ۱۳۷۹).

دانلود مقاله اختلال های خلقي

در قرون وسطی،طبابت در ممالک اسلامی رونق داشت و دانشمندان نظیر رازی و ابن‌سینا و میموند  (پزشک یهودی) ملانکولی را بیماری مشخصی تلقی کردند و هنرمندان آن زمان نیز این بیماری را به تصویر کشاندن مثل ملانکولی اثر آلبرت دورر (بهرامی و نیکیار، ۱۳۸۴).

در سال ۱۸۵۴ ژول فالره حالتی را توصیف نمود و آن را جنون ادواری  نامید.چنین بیمارانی متناوباً حالات خلقی مانی و افسردگی را تجربه می‌کنند. ژول بایارژه جنون دو شکلی  را شرح داد که در آن بیمار دچار افسردگی عمیقی می‌شود که به حالت بهت افتاده و بالاخره از آن بهبود می‌یابد. در سال ۱۸۸۲، کارل کالبام  روانپزشک آلمانی، با استفاده از اصطلاح «سایکلوتایمی» مانی و افسردگی را مراحل مختلف یک بیماری توصیف نمود. در سال ۱۸۹۹، امیل کرپیلن ، بر اساس معلومات روانپزشکان فرانسوی  و آلمانی، مفهوم بیماری منیک- دپرسیو را شرح داد.

 

لینک دانلود:

دانلود مقاله کامل اختلال های خلقي

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مقاله مدگرايي
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:47 | بازدید : 236 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 24     کد محصول :159      حجم فایل:411,68 KB      نوع فایل :pdf 

 این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مد و مدگرایی پدیده ای است که کمابیش در میان همه‏ى اقشار جامعه وجود دارد، اما دراین میان، جوانان و نوجوانان بیش از دیگران به «مد» اهمیت می دهند و «مدگرا» هستند. امروزه جوانان با گسترش وسایل ارتباط جمعی و فناوری های جدید رایانه ای، ارتباطات گسترده ای با جوامع و فرهنگ های گوناگون یافته اند و موقعیت آنها در شناخت و فهم ارزش ها، باورها و انتخاب هنجارهای مطلوب، پیچیده تر و مشکل تر شده است و چه بسا زمینه های موجود، باعث شده تا جوانان و نوجوانان به رفتارها و هنجارهای متضاد با ارزش های جامعه‏ى خویش رو آورند

 

مدگرايي


لینک دانلود:

مقاله مدگرايي

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود مقاله فرار مالیاتی
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:45 | بازدید : 229 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 35     کد محصول :157      حجم فایل:70,57 KB      نوع فایل :rar 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

تمایز مفهومی بین فرار مالیاتی و اجتناب از پرداخت مالیات به قانونی یا غیرقانونی بودن رفتار مؤدیان مربوط می شود . فرار مالیاتی، یک نوع تخلف از قانون است. وقتی که یک مؤدی مالیاتی از ارائه گزارش درست در مورد درآمدهای حاصل از کار یا سرمایه خود که مشمول پرداخت مالیات می شود ، امتناع می کند ، یک نوع عمل غیر رسمی انجام می دهد که او را از چشم مقامات دولتی و مالیاتی کشور دور نگه می دارد. اما در اجتناب از مالیات، فرد نگران نیست که عمل او افشا شود . اجتناب از مالیات ، از خلاCهای قانونی در قانون مالیات ها نشات می گیرد. در اینجا فرد به منظور کاهش قابلیت پرداخت مالیات، خود دنبال راه های گریز می گردد . مثلاً درآمدهای نیروی کار را در قالب درآمد سرمایه نشان می دهد که از نرخ پایین تری برای مالیات برخوردارند.

دانلود مقاله فرار مالیاتی

 

لینک دانلود:

دانلود مقاله فرار مالیاتی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود گزارش کارآموزی سازمان جهاد کشاورزی
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:41 | بازدید : 185 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 56     کد محصول :153      حجم فایل:103,71 KB      نوع فایل :rar 

 


 

 این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

فرمت: فایل قابل ویرایش word

وزارت جهاد سازنگی در سال 1358 به دستور رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) تاسیس گردید که فعالیتهای ان مربوط به راهسازی* برق رسانی واب رسانی*احداث جوی آب و گسترش دامداری در کشاورزی و بهسازی که فعالیتهای این وزارت مربوط به آبادانی روستاها بود ودر سال 1380 تقریبا روستاهای کشور از لحاظ امکانات رفاهی تامین شده بود وزارت جهاد سازندگی و وزرات جهاد کشاورزی باهم ادغام شدند و تحت عنوان وزارت جهاد کشاورزی که فعالیتهای ان دیگر مربوط میشود به مکانیزاسیون کردن کشاورزی در سطح کشور است .

دانلود رایگان گزارش کارآموزی سازمان جهاد کشاورزی

 

لینک دانلود:

دانلود گزارش کارآموزی سازمان جهاد کشاورزی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيهي مركز راديو تراپي در مان سرطان با پرتو ايكس وگاما
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:35 | بازدید : 196 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 17     کد محصول :151      حجم فایل:118,2 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

طرح توجيهي مركز راديو تراپي در مان سرطان با پرتو ايكس وگاما

 این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

امروزه انواع مختلف بيماري سرطان برهمگان شناخته شده است و درمان آن يكي از دغدغه هاي اصلي بشرمي باشد. در راستاي درمان اين بيماري راههاي مختلفي پيدا شده كه مهم ترين آنها درمان بوسيله پرتوهاي پر انرژي الكترو مغناطيسي و بهترين روش در اين دسته بندي استفاده از شتاب دهنده هاي خطي است، كه بعلت بالا بودن هزينه خريد آنها اكثر هموطنان عزيزمان در اكثر نقاط ميهن از اين خدمت محروم مي باشند، در شهرستانهاي كوچك اين معضل بيشتر به چشم مي خورد بيماران اين شهرها جهت در مان به شهرهاي بزرگ مانند تهران بايد مراجعه كنند وبا توجه به اينكه مراجعه براي درمان يك سرطان معمولي 20 تا 30 جلسه مي باشد، هزينه رفتوآمد علاوه بر اتلاف وقت وافزايش فشار جسمي وروحي براي اين اشخاص بسيار بيشتر از هزينه هاي درمان مي شود.

طرح توجيهي مركز راديو تراپي در مان سرطان با پرتو ايكس وگاما

البته اين نكته رانيز بايد در نظر داشت كه مراجعه بيماران به شهرهاي ديگر با يكي دو نفر همراه انجام مي شود كه هزينه آنها را نيز نبايد از نظر دور داشت ضمن اينكه عدم مراجعه منظم تاثير منفي مستقيم بروي بيمار خواهد داشت ودوري راه وبالا بودن هزينه مسافرت منجر به عدم مراجعه منظم خواهد شد. لذا باتوجه مراتب فوق اجراي اين طرح در شهرستانهاي دورافتاده محروم از توجيه بهتري برخوردار است.

 

لینک دانلود:

طرح توجيهي مركز راديو تراپي در مان سرطان با پرتو ايكس وگاما

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيهي مجتمع ورزشي
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:32 | بازدید : 272 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 

تعداد صفحات: 17     کد محصول :147      حجم فایل:111,06 KB      نوع فایل :pdf 
  این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

طرح توجيهي مجتمع ورزشي

 

طرح توجيهي مجتمع ورزشي

 

لینک دانلود:

طرح توجيهي مجتمع ورزشي

طرح توجيهي مجتمع ورزشي
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:21 | بازدید : 216 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

    تعداد صفحات: 66     کد محصول :146      حجم فایل:495,5 KB      نوع فایل :rar 

 


 

 این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

فایل ورد قابل ویرایش

قبل از طراحی فيزيکی شبکه ، می بايست در ابتدا و بر اساس يک فرآيند مشخص ، خواسته ها  شناسائی و آناليز گردند. چرا قصد ايجاد شبکه را داريم و اين شبکه می بايست چه سرويس ها و خدماتی را ارائه نمايد ؟  به چه منابعی نيار می باشد ؟ برای تامين سرويس ها و خدمات مورد نظر اکثريت کاربران ،  چه اقداماتی می بايست انجام داد ؟  در ادامه می بايست به مواردی همچون پروتکل مورد نظر برای استفاده در شبکه ، سرعت شبکه  و از همه مهم تر، مسائل امنيتی  شبکه پرداخته گردد. هر يک از مسائل فوق ، تاثير خاص خود را در طراحی منطقی يک شبکه به دنبال خواهند داشت .يکی ديگر از پارامترهائی  که معمولا” از طرف مديريت سازمان دنبال و به آن اهميت داده می شود ، هزينه نهائی برپاسازی شبکه است . بنابراين لازم است در زمان طراحی منطقی شبکه به بودجه در نظر گرفته شده نيز توجه نمود .

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه

 

لینک دانلود:

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه

برچسب‌ها: ,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مورد شبکه,کارآموزی رشته کامپیوتر,کارآموزی رشته کامپیوتر در اصفهان,کارآموزی رشته کامپیوتر در هلال احمر,کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات,کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک,کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری,کارآموزی رشته کامپیوتر Word,کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه,کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمارستان,کارآموزی رشته کامپیوتر در قم,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در هلال احمر,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در هلال احمر,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتردر اداره مخابرات,کارآموزی رشته کامپیوتر مخابرات,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات,گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت مخابرات,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره مخابرات,پروژه کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره مخابرات,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت مخابرات,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در پست بانک,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک صادرات,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک ملی,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک کشاورزی,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک کشاورزی,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بانک ملت,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر شهرداری,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری تهران,دانلود کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری باپسوند ورد,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری,گزارش کارآموزی رشته ی کامپیوتر در شهرداری,پروژه و گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شهرداری,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر Word,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر Word,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر Word,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه ابتدایی,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در دبیرستان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه ابتدایی,گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدارس,دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمارستان,گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمارستان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمارستان ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيهي طراحي نرم افزار وصفحات وب
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:17 | بازدید : 219 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 17     کد محصول :143      حجم فایل:145,74 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

عنوان پروژه  : طرح توجیهی طراحی نرم افزار و صفحات وب ( تولید نرم افزار های آموزشی و خدمات کامپیوتری ، طراحی صفحات وب ، طراحی سخت افزار ISP ، نصب شبکه )

 این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مرتبط با درس : طرح توجیهی

 

تعداد صفحات فایل : ۱۷ صفحه

 

فرمت فایل : PDF

 

مرتبط با رشته :  تمام رشته ها


لینک دانلود:

طرح توجيهي طراحي نرم افزار وصفحات وب

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيهي درمانگاه شبانه روزي
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:14 | بازدید : 280 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 17     کد محصول :137      حجم فایل:101,66 KB      نوع فایل :rar 

 


 

 

طرح توجیهی در مانگاه شبانه روزی با ظرفیت 150000 بیمار در سال

خلاصه طرح :

در این طرح به بررسی تاسیس درمانگاه شبانه روزی پرداخته شده است ، برای بررسی طرح از روش های آماری و اقتصادی و برآورد های مالی استفاده شده است ، این طرح شامل چهار فصل میباشد ، فصل اول به بیان کلیاتی از قبیل مقدمه ، تاریخچه ، مجوز های قانونی مورد نیاز ، وضعیت بازار ، میزان واردات و صادرات و ... پرداخته است ، فصل دوم به بیان روش انجام کار پرداخته است ، بازدید از واحد کاری مشابه ، نیروی انسانی ، نحوه تامین سرمایه و ... از جمله عناوین موجود در این فصل میباشد ، فصل سوم به بررسی طرح از دیدگاه اقتصادی پرداخته است ( طرح توجیهی یا BP ) ، عناوینی از قبیل نیروی انسانی مورد نیاز ، میزان سرمایه گذاری ، مواد اولیه مورد نیاز ، ماشین آلات مورد نیاز و ... از جمله عناوین موجود در این فصل میباشد ، در نهایت فصل چهارم به بیان نتیجه اجرای طرح می پردازد .
 
سایر عناوین موجود :
 
فصل اول - کلیات
 
1- 1 مقدمه :
1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :
محل اجزا :
1 – 3 – مشخصات متقاضیان :
1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :
1 – 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :
1 – 6 - وضعیت و میزان اشتغالزایی :
تاریخچه و سابقه مختصر طرح :
 
فصل دوم  - روش انجام کار
 
گزارش مختصر بازدید از واحد ها تولیدی با خدماتی مرتبط با موضوع پروژه
بازدید از درمانگاه شبانه روزی ابن سینا
جنبه های ابتکاری بودن و خلاقیت به کار رفته شده
فهرست تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز و برآورد قیمت آنها
فهرست مواد مصرفی مورد نیاز
مشخصات نیروی انسانی مورد نیاز از لحاظ مفید بودن و توانایی کار
توجیه اقتصادی محصول
روشهای بازاریابی و تبلیغات جهت ( جهت فروش کالا )
 
فصل سوم - امور مالی طرح
 
زمین محل اجرای طرح
محوطه سازی
ساختمانها
تاسیسات
وسایل نقلیه
تاسیسات اداری
هزینه های قبل از بهره برداری
جمع کل سرمایه گذاری ثابت
محاسبه هزینه ها
هزینه های جاری طرح
مواد مصرفی
هزینه نگهداری و تعمیرات
حقوق و دستمزد
هزینه استهلاک
سوخت و انرژی
جمع کل هزینه های جاری طرح
سرمایه در گردش ( دوره سه ماهه )
جمع کل سرمایه گذاری طرح
درآمد
برآورد هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی
پیش بینی مالی طرح
محاسبه دوره برگشت سرمایه
محاسبه نقطه سر به سر ( در 100 % تولید )
محاسبه کارمزد وام
جدول بازپرداخت اصل و کارمزد تسهیلات
 
فصل چهارم  - جمع بندی – نتیجه گیری و پیشنهادات
 
نتایج حاصله از اجرای طرح
منابع و ماخذ

 

لینک دانلود:

طرح توجيهي درمانگاه شبانه روزي

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 11:3 | بازدید : 237 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 12     کد محصول :135      حجم فایل:15,18 KB      نوع فایل :rar 

 


 

نمونه طرح توجیهی: طرح کسب و کار (Business Plan) خدمات مکانیزاسیون کشاورزی به مساحت 2500 هکتار

طرح توجیهی مجموعه اطلاعاتی هست که نشان دهنده کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک کار تجاری تولیدی و یا خدماتی می باشد . اطلاعاتی از قبیل سرمایه مورد نیاز ، دستگاه ها و لوازم مورد نیاز ، میزان تولید سالیانه و تا میزان حقوق و دستمزد در این طرح ها تنظیم گردیده است . داشتن یک طرح توجیهی نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از تسهیلات بانکی هستند مفید می باشد بلکه برای افرا علاقه مند به راه اندازی کسب و کار نیز ضروری می باشد.

طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 2500 هكتار)

فهرست مطالب

 

اهداف و دلایل توجیهی طرح

 

الف : موقوعیت استراتژیک جغرافیایی

 

ب : اقتصادی – اجتماعی

 

ج : فرهنگی

 

-           محل احداث نمایشگاه

 

-           محدوده پیشنهادی مکان نمایشگاه

 

-           تصاویری از محدوده پیشنهادی مکان نمایشگاه

 

-           بر آورد هزینه پیش بینی شده

 

-           پیش بینی منابع تامین هزینه

 

 


لینک دانلود:

دانلود طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود فرآیند بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی
چهار شنبه 27 دی 1396 ساعت 10:50 | بازدید : 181 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 39     کد محصول :134      حجم فایل:29,93 KB      نوع فایل :rar 

 


 

فایل ورد قابل ویرایش

چکیده:

مقاله حاضر مسائل مربوط به بودجه و بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی را  مورد بررسی قرار می دهد. در این راستا ابتداکلیاتی در خصوص بودجه، نظیر :  تعاریف بودجه، سیر تکوین بودجه، ضررورت و اهمیت بودجه، ارائه وسپس  روند بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی از مرحله تهیه و تنظیم، تا مرحله نظارت و کنترل بر بودجه مورد بررسی قرار گرفته و در ادامه  نیزکاستی های نظام فعلی بودجه ریزی سازمان مورد بررسی قرار گرفته است. بر این اساس در این مقاله  مسائل مربوط به بودجه و بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی مورد  بررسی قرار می گیرد .برای این منظورمطالب این مقاله در دو بخش جداگانه تهیه شده است . دربخش اول مقاله، کلیاتی در خصوص بودجه و بودجه ریزی  و نقش و اهمیت ان در سازمان ها  ، تعریف مسئله ، اهداف تحقیق ، روش تحقیق ، ارائه خواهد شد. در بخش دوم، فرآیند بودجه و بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد. فایل ورد

کلمات کلیدی: بودجه ، بودجه ریزی ، نظام بودجه ، کنترل بودجه ، ضرورت بودجه

فرآیند بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی


لینک دانلود:

دانلود فرآیند بودجه ریزی در سازمان تامین اجتماعی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


شبکه های توزیع تک سیستم با مسیر برگشت از زمین (SWER)
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 17:1 | بازدید : 235 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 119     کد محصول :133      حجم فایل:9,93 MB      نوع فایل :rar 

 


 

  • شبکه های توزیع تک سیستم با مسیر برگشت از زمین (SWER)

از آن جا كه شبكه هاي توزيع سه فاز داراي مشكلاتي از قبيل هزينه ي بالا، تعمير و نگهداري مشكل، سختي اجرا در برخي از مناطق به دليل حريم، امكان بروز خطاهاي گذرا و ... مي باشند، از سال ها پيش متخصصان صنعت برق به فكر راه هايي براي جايگزيني اين شبكه با شبكه هاي ديگر براي كاهش مشكلات فوق الذكر، افتاده اند. شبكه يSWER يكي از سيستم هاي جايگزين است كه براي مناطق دوردست با بار كم مورد استفاده قرار مي گيرد.. اين سيستم در كشورهاي استراليا، نيوزيلند، كانادا، هند، برزيل و برخي از مناطق آفريقا و آسيا بسيار مورد توجه قرار گرفته و با موفقيت اجرا شده است .شبكه ي SWER داراي محاسني نظير كاهش هزينه و طراحي و اجراي آسان، سرعت ساخت، هزينه هاي تعمير و نگهداري پايين و خطاهاي كمتر نسبت به شبكه هاي سه فاز مي باشد. البته اين سيستم همانند همه ي سيستم هاي توزيع داراي معايبي نيز مي باشد كه از جمله ي آنها مي توان به تلفات بالا، ايجاد عدم تعادل روي فيدر سه فاز تعديل كننده و محدوديت ميزان بار شبكه اشاره كرد. با توجه به رقم بالاي كاهش هزينه ي ناشي از اجراي شبكه ي SWER ، مي توان از معايب مذكور چشم پوشي نمود. در واقع سيستم SWER يك سيستم توزيع تك سيستم است كه در آن به جاي استفاده از سه سيم براي انتقال برق از يك سيم استفاده مي شود و جريان بار از مسير زمين برمي گردد. SWER يك روش ارزان قيمت براي توسعه ي شبكه ي برق به مناطق روستايي است. اين روش هزينه هاي برق رساني به روستاها را در كشورهاي استراليا، نيوزيلند، كانادا، هند، برزيل، آفريقاي جنوبي و برخي مناطق آسيا با موفقيت اجرا شده است. به طور نمونه بيش از 190000 كيلومتر خطوط SWER تنها در مناطق روستايي كشور استراليا وجود دارد. اين سيستم براي بارهاي سبك و پراكنده به كار مي رود و خطوط آن طولاني مي باشد و اغلب سبب پيش فاز شدن جريان مي گردد.

دانلود پایان نامه شبکه های توزیع تک سیستم با مسیر برگشت از زمین (SWER)


لینک دانلود:

شبکه های توزیع تک سیستم با مسیر برگشت از زمین (SWER)

برچسب‌ها: انواع سیستم توزیع برق , انواع سیستم های توزیع برق , پایان نامه سیستم عامل های توزیع شده , پایان نامه سیستم های توزیع شده , پروژه در مورد سیستم عامل های توزیع شده , پروژه در مورد سیستم های توزیع شده , پروژه درس سیستم های توزیع شده , پروژه سیستم توزیع برق , پروژه سیستم عامل های توزیع شده , پروژه سیستم های توزیع , پروژه سیستم های توزیع انرژی الکتریکی , پروژه سیستم های توزیع شده , تحقیق در مورد سیستم عامل های توزیع شده , تحقیق در مورد سیستم های توزیع شده , تحقیق درباره سیستم عامل های توزیع شده , تحقیق درمورد سیستم عامل های توزیع شده , تحقیق سیستم توزیع برق , تحقیق سیستم عامل های توزیع شده , تحقیق سیستم های توزیع شده , جزوه سیستم توزیع برق , دانلود پایان نامه سیستم عامل های توزیع شده , دانلود پایان نامه سیستم های توزیع شده , دانلود پروژه سیستم های توزیع شده , دانلود رایگان پایان نامه سیستم عامل های توزیع شده , دانلود رایگان پروژه سیستم های توزیع شده , دانلود رایگان مقاله در مورد سیستم های توزیع شده , دانلود کتاب سیستم های توزیع برق , دانلود مقاله امنیت در سیستم های توزیع شده , دانلود مقاله در مورد سیستم عامل های توزیع شده , دانلود مقاله در مورد سیستم های توزیع شده , دانلود مقاله سیستم توزیع برق , دانلود مقاله سیستم عامل های توزیع شده , دانلود مقاله سیستم های توزیع شده , سيستم هاي توزيع برق , سیستم توزیع برق , سیستم توزیع برق باسداکت , سیستم توزیع برق بیمارستان , سیستم توزیع برق در ایران , سیستم توزیع برق در کشتی , سیستم توزیع برق شهری , سیستم توزیع برق قدرت , سیستم توزیع برق هوشمند , سیستم های توزیع برق , سیستمهای توزیع برق , طراحی سیستم توزیع برق , طراحی سیستم های توزیع برق , کتاب سیستم های توزیع برق , مطلب در مورد سیستم های توزیع شده , مقالات سیستم های توزیع شده , مقالات سیستم های توزیعی , مقاله امنیت در سیستم های توزیع شده , مقاله امنیت سیستم های توزیع شده , مقاله ای در مورد سیستم های توزیع شده , مقاله پایگاه داده های سیستم های توزیع شده , مقاله در مورد امنیت در سیستم های توزیع شده , مقاله در مورد سیستم های توزیع شده , مقاله در مورد سیستم های توزیعی , مقاله درباره سیستم عامل های توزیع شده , مقاله درباره سیستم های توزیع شده , مقاله درس سیستم های توزیع شده , مقاله درمورد سیستم عامل های توزیع شده , مقاله سیستم عامل های توزیع شده , مقاله سیستم های توزیع , مقاله سیستم های توزیع شده , مقاله سیستم های توزیعی ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با تابلو های برق صنعتی
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:56 | بازدید : 223 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 50     کد محصول :132      حجم فایل:3,21 MB      نوع فایل :rar 

 


 

فایل ورد قابل ویرایش

 

مقدمه:
برق يكي از صنايعي است اگر نتوان گفت بيشترين بازار را در جهان به خود اختصاص داده است ولي با اطمينان كامل مي توان يكي از صنايع مهم در جهان مي باشد.
در حال حاضر بيشترين بازار كار را در  رشته هاي برق سيستم هاي قدرت به خود اختصاص داده اند كه در اين رشته ها يكي از مهمترين مشاغلي كه دركشور هاي بزرگ دنيا وجو دارد صنعت تابلو سازي مدارهاي فرمان و قدرت مي باشد كه توانسته بازار خوبي را براي افراد ايجاد كند، زيرا تمامي كارخانجات و اداره ها و موسسات و حتي ساختمانهاي بزرگ و كوچك به اين صنعت نيازمندند. امروزه در شهرهاي بزرگ و كوچك كارگاها و شركتهاي زيادي مشغول به كار مي باشند كه توانسته اند افراد زيادي را از نظر شغلي تامين كنند و اين صنعت روز به روز پيشرفته تر مي شود تا جايي كه سيستم هاي كنترل ميكانيكي در تابلوهاي برق كم كم از رده خارج مي شوند و سيستم هاي هوشمند (PLC) توانسته بازار كار را در دست بگيرند و كشور ما نيز در حال توسعه در اين زمينه ها مي باشد ولي هنوز تمامي كارخانجات و شركتها نتوانسته اند اين سيستم جديد را بر روي دستگاه ها و وسايل خود پياده كنند زيرا در كشور ما متخصصان زيادي در اين زمينه وجود ندارند ولي چندين شركت و كارگاه اقدام به توليد اين نوع تابلوي سيستم هوشمند كرده اند و بايد مسئولان توجه بيشتري را به اين مورد داشته باشند.

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با تابلو های برق صنعتی

فهرست مطالب

مقدمه    3
مراحل کلی ساخت تابلو    5
ملاحظات فنی پیرامون تولید محصول    6
قطعات و المان هایی که برای ساخت تابلوهای برق مورد استفاده قرار میگیرند    8
 فرآیند ساخت قطعات    44
 فرآیند مونتاژ قطعات    49


لینک دانلود:

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با تابلو های برق صنعتی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود حسابداری مالی سیستم حقوق و دستمزد آموزش و پرورش
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:53 | بازدید : 245 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 70     کد محصول :130      حجم فایل:75,98 KB      نوع فایل :rar 

 


 

شرح مختصر :  بسياري از صاحب نظران، علوم اداري و مديريت بر اين باورند که نخستين و نهايي‌ترين هدف افراد از پذيرش شغل برخورداري مادي او به زبان رايج دريافت حقوق و دستمزد است. شمار فراواني از اعتصاب هاي کارگري و حتي کارمندي، کم کاري ها، عدم انگيزش و نارضايتي هاي شغلي، موارد ترک خدمت و … که در همه جاي جهان روي مي دهد، زائيدة بي توجهي به انگيزه هاي مادي و نابرابريهاي پرداخت يا کمبود مقررات و روش هاي منظم، منطقي و منصفانة حقوق و دستمزد است. اگر از مردم بپرسيد چرا کار مي کنند اکثر آنها خواهند گفت: «به خاطر پول». اين نياز اساسي به پول حائز اهميت است. ادارة امور حقوق و دستمزد پيچيده و ظريف است و از فنون کاهش پيچيدگي ها و ظرايف سخن مي گويد. در گذشته يکي از بزرگترين مشکلات آن بوده که مدافعان هر روش ادعا مي کردند که روش آنان مسائل کليه سازمانها را حل خواهد کرد. از اين رو است که پاداش افزايش توليد کار روزانه اندازه گيري شده است. امروزه نظام هاي مختلف پرداخت که هر يک سعي بر مرتبط ساختن دريافت ها (درآمدها) با کار انجام شده دارد بکار گرفته مي شود. اما قبل از آنکه هر گونه نظامي مورد عمل قرار گيرد لازم است کار انجام شده به نحوي مورد ارزيابي واقع شود. اين امر را مي توان از طريق مقايسه طبيعت کار (مثل: آيا کار واقعاً طاقت فرسا است. و آيا متضمن مسئوليت فراوان است؟) با کار انجام شده در ديگر مشاغل سازمان به منظور ايجاد سلسلة مراتبي از مشاغل که متعاقباً سطوح مختلف پرداخت بدان مرتبط مي شود انجام داد يا از طريق سنجش نرخ و ميزان کار کارکنان و پرداخت حقوق و دستمزد به آنان بر اساس نرخهاي مختلف آنان. روش اول نياز به ارزشيابي شغل دارد و روش دوم مستلزم سنجش کار است. در بسياري از سازمانها به منظور استقرار سلسلة مراتبي از سطوح پرداخت پايه به همراه پرداخت هاي تشويقي مرتبط با عملکرد هر دو روش بکار گرفته مي شود. وقتي در نظام هاي حقوق يا دستمزد تغييراتي اعمال مي شود، و بخصوص زماني که نظام هاي نوين بکار گرفته مي شوند، بايد توجه خاصي به بافت و زمينه اي کرد که در درونش آن تغييرات پديد مي آيند. نتايج اعمال اين نوع تغييرات در چندين سازمان و ثابت گرديده است چنانچه از طريق درست و در شرايط مناسب بکار روند مؤثر مي افتند.

پروژه مالی سيستم حقوق و دستمزد آموزش و پرورش

فهرست :

مقدمه

ارزيابي کارو شغل

سطوح پرداخت

طراحي يک نظام پرداخت

حقوق چيست؟

مزد يا دستمزد چيست؟

مزد مناسب ويا حقوق مناسب چگونه مزدي است؟

نظريات پرداخت دستمزد

محاسبات حقوق و دستمزد در ادارات آموزش و پرورش

افزايش سنواتي

فوق العاده شغل

فوق العاده سختي

سختي کار

فوق العاده جذب

همترازي

ارتقا گروه

اضافه کاري

محاسبه نرخ حق التدريس

ماليات

بيمه خدمات درماني

حق اولاد

ماموريت

ميزان حقوق و فوق العاده شغل دارندگان ومدارک کارشناسي ارشد وبالاتر

برآورد ارتقا گروه

اثرات ارتقا در فوق العاده شغل

اثرات ارتقا گروه در حق جذب

فوق العاده حق جذب مديران

فوق العاده حق جذب کارشناسان

افزايش سنواتي


 

لینک دانلود:

دانلود حسابداری مالی سیستم حقوق و دستمزد آموزش و پرورش

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود زندگي نامه ابوریحان بیرونی
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:51 | بازدید : 229 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 19     کد محصول :129      حجم فایل:21,78 KB      نوع فایل :rar 

 این مرد بزرگ و دانشمند در بامداد پنج‌شنبه سوم ذی‌الحجه سال ۳۶۲ ه.ق مطابق مهر روز ۱۶ شهریور ماه ۳۴۲ یزدگردی و ۹۷۲ م. در بیرون یعنی حوالی خوارزم دیده به جهان گشود و با تولد او (در شهر بیرون که امروزه یکی از شهرهای کوچک ازبکستان کنونی است و در شمال شرقی اورگنج و در سمت راست رود جیحون قرار دارد) ایران یکی دیگر از بزرگترین مفاخر جهان را به خود دید..

 

هیچ اطلاعی در باره اصل و نسب و دوره کودکی بیرونی در دست نیست. نزد ابو نصر منصور علم آموختدر ۱۷ سالگی از حلقه ای که نیم درجه به نیم درجه مدرج شده بود، استفاده کرد تا ارتفاع خورشیدی نصف النهار رادرکاث رصد کند، و بدین ترتیب عرض جغرافیایی زمینی آن را استنتاج نماید چهار سال بعد برای اجرای یک رشته از این تشخیص ها نقشه هایی کشید و حلقه ای به قطر ۱۵ ذراع تهیه کرد.
در ۹ خرداد ۳۷۶ بیرونی ماه گرفتگی(خسوفی)رادرکاث رصد کرد و قبلاٌ با ابوالوفا ترتیبی داده شده بود که او نیز در همان زمان همین رویداد را از بغداد رصد کن. اختلاف زمانی که از این طرق حاصل شد به آنان امکان داد که اختلاف طول جغرافیایی میان دو ایستگاه را حساب کنند وی همچنین با ابن سینا فیلسوف برجسته و پزشک بخارایی به مکاتبات تندی در باره ماهیت و انتقال گرما و نور پرداخت در دربار مامون خوارزمشاهی قرب و منزلت عظیم داشته چند سال هم در دربار شمس المعالی قابوس بن وشمگیر به سر برده، در حدود سال ۴۰۴ هجری قمری به خوارزم مراجعت کرده، موقعی که سلطان محمود غزنوی خوارزم را گرفت در صدد قتل او برآمد و به شفاعت درباریان از کشتن وی در گذشت و او را در سال ۴۰۸ هجری با خود به غزنه برد در سفر محمود به هندوستان، ابوریحان همراه او بود و در آنجا با حکما و علماء هند معاشرت کرد و زبان سانسکریت را آموخت ومواد لازمه برای تالیف کتاب خود موسوم به تحقیق ماللهند جمع‌آوری کرد.

 

دانلود زندگي نامه ابوریحان بیرونی
بیرونی به نقاط مختلف هندوستان سفر کرد و در آنها اقامت گزید و عرض جغرافیایی حدود ۱۱ شهر هند را تعیین نمود خود بیرونی می نویسد که در زمانی که در قلعه نندنه به سر می برد، از کوهی در مجاورت آن به منظور تخمین زدن قطر زمین استفاده کرد. نیز روشن است که او زمان زیادی را در غزنه گذرانده است تعداد زیاد رصدهای ثبت شده ای که به توسط او در آنجا صورت گرفته است با رشته ای از گذرهای خورشید به نصف النهار شامل انقلاب تابستانی سال ۳۹۸ آغاز می شود و ماه گرفتگی روز ۳۰ شهریور همان سال را نیز در بر دارد. او به رصد اعتدالین و انقلابین در غزنه ادامه داد که آخرین آنها انقلاب زمستانی سال ۴۰۰ بود. 
ابوریحان شخصیتی کم‌نظیر و ماندگار است که جهان از قرن ۱۹ به بعد او را شناخت. ابوریحان مردی است که به اکثر علوم زمان خود احاطه داشته است. او از اولین کسانی است که به پیداکردن وزن مخصوص بسیاری از اجسام مبادرت ورزید و آن‌چنان وزن مخصوص این اجسام را دقیق محاسبه کرده که اختلاف آنها با وزن مخصوصهایی که دانشمندان قرون اخیر با توجه به تمام وسایل جدید خود تهیه کرده‌اند بسیار ناچیز است. ابوریحان در طول عمر خود به شهرهای مختلفی سفر می‌کرد و به اندازه‌گیری طول و عرض جغرافیایی آن شهرها می‌پرداخت و سپس موقعیت هر شهر را روی یک کره مشخص می‌‌کرد و پس از سالها توانست آن نقاط را روی یک نقشه مسطح پیاده کند و این مقدمه علم کارتوگرافی بود که این‌کار با ابوریحان شروع شد.

بیرونی تقریبا به تمام علوم زمان خود مسلط بود و همین طور در تمام شاخه‌های ریاضیات آن زمان دستی داشت. وی در جبر ، مثلثات ،‌ هندسه و نگاشت گنج‌نگاشتی ، مجموع سری‌ها ، آنالیز ترکیبی ، روش‌های حل معادلات جبری ، مسایل حل‌ناپذیر ریاضی مانند تثلیث زاویه ، قضیه سینوس ها در صفحه ، عددهای گنگ ،‌ مقاطع مخروطی و … پژوهش‌های فراوان داشت و آثار بزرگی از خود به جا گذاشت.


لینک دانلود:

دانلود زندگي نامه ابوریحان بیرونی

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود مقاله کامل اهداف و چرایی توسعه اقتصادی
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:45 | بازدید : 225 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 71     کد محصول :127      حجم فایل:50,3 KB      نوع فایل :rar 

 


 

فایل ورد قابل ویرایش

توسعه اقتصادی عبارتست از رشد اقتصادی همراه با تغییرات بنیادین در اقتصاد و افزایش ظرفیت‌های تولیدی اعم از ظرفیت‌های فیزیکی، انسانی و اجتماعی. در توسعه اقتصادی، رشد کمی تولید حاصل خواهد شد اما در کنار آن، نهادهای اجتماعی نیز متحول خواهند شد.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب(فایل ورد)

دانلود اهداف و چرایی توسعه اقتصادی

 

 

 

فهرست :

مقدمه

معنای توسعه

فصل اول ( تعاریف )

نظرات مختلف اهداف توسعه

انواع توسعه

ویژگی های مهم توسعه اقتصادی

جریان تاریخی فرآیند توسعه

روشهای دستیابی به توسعه اقتصادی

رسیدن به رشد اقتصادی

آموزش و پرورش و نقش آن در توسعه اقتصادی

برنامه ریزی و نقش آن در توسعه اقتصاد

شرایط لازم برای کسب موفقیت برنامه ریزی اقتصادی

انواع برنامه ریزی اقتصادی

سیاست های متعدد پولی و مالی

تکنولوژی توسعه اقتصاد

مراحل فرآیند نوآوری

فصل دوم ( عوامل ناکامی برنامه ریزی اقتصادی در ایران )

مقدمه

تفسیر رفتار دولت

توسعه اقتصادی در روستاهای آمریکا

چالشهای توسعه اقتصادی

تاکید بر یک صنعت یا کسب و کار خاص

امکان ریسک کمتردر روستاها نسبت به شهرها

کمبود سازمان های حمایت کننده

سیاست واستراژی های توسعه اقتصادی روستاها

توسعه بخشهای غیر کشاورزی

تاکید بر جذب وتوسعه فناوریهای جدید

آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآمد

فصل سوم ( استراتژی های مختلف توسعه اقتصادی )

استراتژی پولی

استراتژی اقتصاد باز

استراتژی صنعتی شدن

استراتژی انقلاب سبز

استراتژی توزیع مجدد

استراتژی سوسیالیستی توسعه

 

لینک دانلود:

دانلود مقاله کامل اهداف و چرایی توسعه اقتصادی

 
برچسب‌ها: ,مقاله توسعه اقتصادی,مقاله توسعه اقتصادی و برنامه ریزی,مقاله توسعه اقتصادی ایران,مقاله+توسعه اقتصادی چین,مقاله توسعه اقتصادی در افغانستان,مقاله توسعه اقتصادی در ایران,مقاله توسعه اقتصادی در جهان سوم,مقاله توسعه اقتصادی ژاپن,مقاله توسعه اقتصادی گردشگری,مقاله توسعه اقتصادی برزیل,تحقیق توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی,مقاله در مورد توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی,دانلود تحقیق توسعه اقتصادی وبرنامه ریزی,مقالات توسعه اقتصادی و برنامه ریزی,دانلود مقاله توسعه اقتصادی و برنامه ریزی,مقاله توسعه اقتصادی برنامه ریزی,دانلود رایگان مقاله توسعه اقتصادی و برنامه ریزی,تحقیق درباره توسعه اقتصادی و برنامه ریزی,مقالات مربوط به توسعه اقتصادی و برنامه ریزی,مقاله درباره توسعه اقتصادی ایران,مقاله در مورد توسعه اقتصادی ایران,مقاله درباره توسعه اقتصادی در ایران,تحقیق در مورد توسعه اقتصادی در ایران,مقاله نقش گردشگری در توسعه اقتصادی,مقاله گردشگری و توسعه اقتصادی,مقاله اهداف وچرایی توسعه اقتصادی ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود زندگی نامه ابوعلی سینا
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:42 | بازدید : 226 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 40     کد محصول :124      حجم فایل:206 B      نوع فایل :rar 

 


 

فایل ورد قابل ویرایش

ابوعلی سینا پزشک بزرگ ایرانی که در سال های 370 هجری قمر در شهر بخارا چشم به جهان گشود . ابوعلی سینا از دوران کودکی استعداد و شایستگی عجیبی در فراگرفتن علوم مختلف داشت , ابوعلی سینا بعدها به عنوان حکیم و عالمی بزرگ به القابی همچون شیخ الرئیس، حجه الحق و شرف الملک دست یافت که امروزه نیز در جهان غرب با نام امیرپزشکان از وی یاد می شود . ابوعلی سینا در زمان خود به عنوان موثرترین چهره در علم و فلسفه در جهان اسلام شناخته می شد . کتاب زندگی نامه ابوعلی سینا دانشمند بزرگ ایرانی کتابی کامل که به شرح زندگی این حکیم بزرگ ایرانی پرداخته است .  در ادامه به مقدمه ای از این کتاب بی نظیر خواهیم پرداخت : ابوعلی سینا از دوران کودکی استعاد فراوانی در یادگیری علوم مختلف داشت و بدین جهت پدرش عبدالله سعی و کوشش فراوان در تعلیم و تربیت ابوعلی سینا داشت . خانه وی محل ملاقات دانشمندان دور و نزدیک بود که به واسطه این ملاقات ها ابوعلی سینا موفق به آموختن کامل قرآن کریم و صرف و نحوه آن تا سن 10 سالگی شد و سپس به فراگرفتن علومی همچمون منطق و ریاضیات پرداخت , استاد وی در علم ریاضیات ابوعبدالله ناتلی بود ..

دانلود زندگی نامه ابو علی سینا

 

 

لینک دانلود:

دانلود زندگی نامه ابو علی سینا

 
برچسب‌ها: ,زندگی نامه ابوعلی سینا,زندگی نامه ابوعلی سینای بلخی,زندگی نامه ابوعلی سینا بلخی,زندگی نامه ابوعلی سینا ویکی پدیا,زندگی نامه ابوعلی سینا تحقیق,زندگی نامه ابوعلی سینا برای کودکان,زندگی نامه ابوعلی سینا به زبان ساده,زندگی نامه ابوعلی سینا به انگلیسی,زندگینامه ابن سینا,زندگینامه ابن سینا Pdf,زندگی نامه ابن سینا بلخی,زندگی نامه ابن سینای بلخی,زندگی نامه ی ابوعلی سینا ویکی پدیا,زندگینامه ابن سینا ویکی پدیا,بیوگرافی ابوعلی سینا ویکی پدیا,تحقیق درباره ی زندگی نامه ابوعلی سینا,تحقیق درمورد زندگی نامه ابوعلی سینا,تحقیقی درباره زندگی نامه ابوعلی سینا,تحقیق در باره زندگی نامه ابوعلی سینا,زندگی نامه ابن سینا برای کودکان,زندگی نامه ی ابوعلی سینا برای کودکان,زندگی نامه ابوعلی سینا به زبان کودکان,زندگی نامه ابن سینا به زبان کودکانه,زندگی نامه ابن سینا به زبان ساده,زندگینامه بوعلی سینا به زبان ساده,زندگی نامه بوعلی سینا به زبان انگلیسی,زندگی نامه بوعلی سینا به انگلیسی,زندگی نامه ی ابن سینا به انگلیسی,زندگی نامه ی ابوعلی سینا به زبان انگلیسی,زندگینامه ابن سینا به انگلیسی,زندگی نامه ی ابن سینا به زبان انگلیسی,خلاصه زندگی نامه ابن سینا به زبان انگلیسی,زندگینامه ابن سینا بلخی,زندگینامه ابن سينا,زندگینامه ابوعلی سینا دانشمند ایرانی,زندگینامه علی ابن سینا ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 2500 هكتار)
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:37 | بازدید : 230 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 

  تعداد صفحات: 17     کد محصول :126      حجم فایل:105,21 KB      نوع فایل :rar 
 نمونه طرح توجیهی: طرح کسب و کار (Business Plan) خدمات مکانیزاسیون کشاورزی به مساحت 2500 هکتار

طرح توجیهی مجموعه اطلاعاتی هست که نشان دهنده کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک کار تجاری تولیدی و یا خدماتی می باشد . اطلاعاتی از قبیل سرمایه مورد نیاز ، دستگاه ها و لوازم مورد نیاز ، میزان تولید سالیانه و تا میزان حقوق و دستمزد در این طرح ها تنظیم گردیده است . داشتن یک طرح توجیهی نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از تسهیلات بانکی هستند مفید می باشد بلکه برای افرا علاقه مند به راه اندازی کسب و کار نیز ضروری می باشد.

 

طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 2500 هكتار)

لینک دانلود:

طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 2500 هكتار)

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود مقاله بررسی سیستم دارائی ثابت مخابرات
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:28 | بازدید : 259 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

 تعداد صفحات: 40     کد محصول :121      حجم فایل:95,08 KB      نوع فایل :rar 

  

 

1_ معرفی و شناخت شرکت مخابرات مرکزی استان خراسان رضوی :
اولين مركز تلفن استان خراسان رضوي در شهر مقدس مشهد با نصب 70 شماره تلفن مغناطيسي در سال 1298 مورد بهره برداري قرار گرفت و طي سالهاي 1298 لغايت 1357 تعداد مركز خودكار تلفن شهري 9 مركز افزايش يافت. طي برنامه پنج سالهاول با راه اندازي 29 مركز ,مجموع,مراكز,تلفن,استان,به95مركزرسيد.
مطابق با برنامه توسعه پنج ساله  دوم تاسيس 139 مركز تلفن جديد پيش بيني شد كه طي برنامه پنج سال دوم تعداد مركز تلفن شهري به 252 مركز افزايش يافت. شايان ذكر است كليه عمليات نصب و راه اندازي مراكز اعم از كم ظرفيت و پر ظرفيت توسط پرسنل استان صورت گرفته است.
عملكرد نصب تلفن ثابت در شركت مخابرات خراسان رضوي تا پايان آذر ماه سال 1387 به بيش از دو ميليون و 106 هزار شماره رسيده است كه از اين ميزان تعداد 119 هزار شماره در سال گذشته نصب گرديده است . هم اكنون يك هزار مركز تلفن شهري در سراسر استان خراسان رضوي تلفن هاي منصوبه فوق را پشتيباني مي كند.

بررسی سیستم دارایی ثابت

فهرست مطالب :
1_ معرفی و شناخت شرکت مخابرات مرکزی استان خراسان رضوی 3
2_ چارت سازمانی شرکت و چارت سیستم دارائی ثابت11
3_شرح وظایف مسئولین مرتبط با سیستم13
4_طبقات دارائی ثابت و کدینگ آن ها در سیستم دارائی ثابت و در سیستم حسابداری مالی18
5_فرآیند خرید دارائی ثابت از مرحله خرید تا مرحله بهره برداری همراه با ثبت ها و فرم های مورد استفاده19
 6_ استهلاک دارائی ثابت و مبنای محاسبه آن 22
7_چگونگی فروش دارائی ثابت و کنار گذاری آنها به همراه ثبت حسابداری آن24
8_دارائی در جریان تکمیل و ثبت های حسابداری آن 26
9_ اهداء دارائی ثابت و ثبت حسابداری مربوط به آن 28
10_ معاوضه دارائی ثابت و ثبت حسابداری آن 30
11_ نحوه الحاق به دارائی ثابت و ثبت حسابداری آن 30
12_ چگونگی ارزیابی دارائی ثابت و ثبت های تجدید ارزیابی 31
13_ نحوه گزارشگری دارائی های ثابت در صورت های مالی 31
14_ چگونگی نحوه ثبت یک سند حسابداری در سیستم دارائی های ثابت 34
15_ كنترل داخلي 38

لینک دانلود:

دانلود مقاله بررسی سیستم دارائی ثابت مخابرات

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود جزوه حسابداری مدیریت
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:7 | بازدید : 198 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 54     کد محصول :116      حجم فایل:1,03 MB      نوع فایل :ms-word 

 


 

  دانلود جزوه حسابداری مدیریت
تهیه: ایران فایل
صفحات: 54
نوع: تایپ شده
فرمت: Word
کیفیت: عالی

فایل ورد قابل ویرایش

مزاياي بودجه عملياتي نسبت به بودجه سنتي :


بودجه ريزي سنتي، ناقص و ناكارآمد است.. اما صرفه جويي اقتصادي، پرهيز از موازي كاري و ارتقاي كارآمدي از مزيت هاي مهم بودجه ريزي عملياتي است.در مقابل روش متداول سنتي فعلي، بودجه ريزي عملياتي كه بر ستاده ها تمركز دارد، مطرح است.
صرفه جويي مهم ترين مزيت بودجه ريزي عملياتي است. علاوه بر آن شفاف شدن بودجه امكان اولويت بندي اجراي برنامه ها را تسهيل مي كند. ايجاد شفافيت در عملكرد دستگاهها يكي ديگر از مزاياي بودجه ريزي عملياتي است
 

موانع بودجه عملياتي :                 

1- مانع اساسی در دستیابی به بودجه عملیاتی  در کشورهای در حال توسعه در محاسبه بهای تمام شده کالاها و خدمات تولید و عرضه شده در دوره های جاری و گذشته است.
2- بودجه ريزي عملياتي مخالفان فراواني در بدنه اجرايي دارد.
راه حل این مشکلات چیست؟
 اما بهترين روش آن است كه اين برنامه با عملياتي كردن بودجه چند وزارتخانه كه به طور مشخص فعاليت توليدي دارند، آغاز شود.
 اما راه حل دیگری که میتواند در اجرای عملیاتی بودجه مفید باشد، بودجه برمبنای صفر است؛ این روش  برای  نخستین بار در سال 1973 در ایالات متحد امریکا ابداع و اجرا شد.
 

دانلود جزوه حسابداری مدیریت


لینک دانلود:

دانلود جزوه حسابداری مدیریت

 
برچسب‌ها: ,جزوه حسابداری مدیریت,جزوه حسابداری مدیریت دکتر شباهنگ,جزوه حسابداری مدیریت شباهنگ,جزوه حسابداری مدیریت کارشناسی ارشد,جزوه حسابداری مدیریت دکتر جاوید,جزوه حسابداری مدیریت دانلود,جزوه حسابداری مدیریت دکتر زینالی,جزوه حسابداری مدیریت هزینه,جزوه حسابداری مدیریت ارشد,جزوه حسابداری مدیریت دکتر نمازی,كتاب حسابداري مديريت دكتر شباهنگ,دانلود كتاب حسابداري مديريت دكتر شباهنگ,جزوه پاسخ تمرینات کتاب حسابداری مدیریت (دکتر شباهنگ),كتاب حسابداري مديريت دكتر رضا شباهنگ,خلاصه كتاب حسابداري مديريت دكتر شباهنگ,خريد كتاب حسابداري مديريت دكتر شباهنگ,حل مسائل كتاب حسابداري مديريت دكتر شباهنگ,جزوه حسابداري مديريت شباهنگ,كتاب حسابداري مديريت شباهنگ,دانلود جزوه حسابداری مدیریت شباهنگ,دانلود كتاب حسابداري مديريت شباهنگ Pdf,كتاب حسابداري مديريت شباهنگ Pdf,جزوه حسابداری مدیریت رضا شباهنگ,جزوه درس حسابداری مدیریت کارشناسی ارشد,دانلود جزوه حسابداری مدیریت دکتر جاوید,جزوه حسابداری مدیریت دکتر داریوش جاوید,دانلود جزوه درس حسابداری مدیریت,جزوه مدیریت تولید رشته حسابداری دانلود رایگان,دانلود جزوه حسابداری مدیریت پیشرفته,دانلود جزوه حسابداری مدیریت هزینه,دانلود جزوه حسابداری مدیریت ارشد,دانلود جزوه حسابداري مديريت (دكتر داريوش جاويد),دانلود جزوه حسابداری مدیریت دکتر نیکبخت,دانلود کتاب و جزوه حسابداری مدیریت,جزوه اقتصاد مدیریت ارشد حسابداری,كتاب حسابداري مديريت دكتر نمازي ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 1500 هكتار)
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:2 | بازدید : 199 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

   تعداد صفحات: 17     کد محصول :119      حجم فایل:118,7 KB      نوع فایل :pdf 

 


 

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

در جهان امروز کشاورزی دیگر بصورت سنتی صورت نمی گیرد بلکه همواره با اختراع تکنولوژی این صنعت نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای نموده است بگونه ای که اکثریت کشاورزان با روشهای مکانیزاسیون جدید به تولید محصولات خود می پردازند. و این امر سبب افزایش تولیدات در کشورهای توسعه یافته گردیده است . در ایران عزیزمان نیز روشهای مکانیزاسیون صنعتی در کشاورزی رونق بسیاری گرفته است و سبب افزایش تولید محصولات کشاورزی در کشور گردیده است . طرح توجیهی خدمات مکانیزاسیون کشاورزی نیز سبب افزایش بیش از پیش تولید محصولات کشاورزی خواهد گردید .

طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 1500 هكتار)


لینک دانلود:

طرح توجيهي خدمات مكانيزاسيون كشاورزي (به مساحت 1500 هكتار)

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


دانلود پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچگان
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:0 | بازدید : 192 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

  تعداد صفحات: 64     کد محصول :118      حجم فایل:5,55 MB      نوع فایل :rar 

 


 

الگوریتم کلونی مورچگان از جمله کاربردی ترین الگوریتم های تکاملی است که در مسائل بسیاری نظیر بهینه سازی گسسته، یافت کوتاه ترین مسیر (یا هزینه) و گراف ها به خوبی جوابگو است. در این پست یک پاورپوینت فارسی بسیار مفید جهت یادگیری این الگوریتم سودمند جهت دانلود شما قرار گرفته است.


لینک دانلود:

دانلود پاورپوینت الگوریتم کلونی مورچگان

 

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


تبلیغات
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نویسندگان
لینک دوستان
آخرین مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددیگر موارد

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 3760
بازدید دیروز : 3347
بازدید هفته : 22245
بازدید ماه : 30476
بازدید کل : 1841223
تعداد مطالب : 10215
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1

تبادل لینک هوشمند

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان چاپ مقاله isi  و آدرس http://irincom.loxblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 10215
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 34

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 3760
:: باردید دیروز : 3347
:: بازدید هفته : 22245
:: بازدید ماه : 30476
:: بازدید سال : 750224
:: بازدید کلی : 1841223