افزايش Follower و Like در اينستاگرام بصورت کاملا رايگان
سایت علمی و پژوهشی ایران فایل | اقدام پژوهی | گزارش تخصصی
تبلیغات
افزايش Follower و Like در اينستاگرام بصورت کاملا رايگان
جمعه 17 مرداد 1393 ساعت 15:7 | بازدید : 34868 | نویسنده : ali ahamadi | ( نظرات )

همان‌گونه که هیچ وبلاگ‌نویسی نمی‌تواند ادعا کند که تعداد بازدیدها یا ترافیک سایت برایش مهم نیست، در شبکه‌های اجتماعی هم تعداد دنبال‌کنندگان و نیز میزان تعامل آنها با نوشته‌ها، مایه دلگرمی هر کاربری است. فرقی نمی‌کند که شما در توییتر باشید یا فیس‌بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام یا مثلا LinkedIn.

6-1-2014 6-52-35 PM

1- کیفیت را فراموش نکنید. کیفیت کلید اصلی موفقیت است.

عامل اصلی موفقیت مشخص است. بگذارید درد دلی با شما بکنم، چند وقتی است که عضو ساکت یک گروه در وایبر هستم. در این گروه شماری از دوستان قدیمی‌ام حضور دارند. اما جالب است که همه مطالبی که آنها به اشتراک می‌گذارند، مطالب سطح پایین کپی‌پیستی است. دریغ از یک خاطره شخصی، یک عکس‌هایی که خودشان گرفته باشند یا مثلا برشی خردمندانه از یک کتاب.

به شیوه مشابهی وقتی شما هم مطلب متفاوتی نداشته باشید و محتوا به معنی واقعی کلمه تولید نکنید، کسی رغبت نمی‌کند شما را دنبال کند.

البته در مورد انواع محتوا در ادامه پست، بیشتر با هم صحبت خواهیم کرد.

۲- بیوگرافی خوبی از خودتان بنویسید و عکس پروفایل خوبی انتخاب کنید

البته شاید به حکم احتیاط‌هایی نخواهید با نام خودتان در اینترنت فعالیت کنید. اما دست‌کم می‌توانید سابقه‌ای از علایق و فعالیت‌های خود را به صورت کلی عنوان کنید، مثلا در بیوگرافی خود بنویسید که از چه کتاب‌ها، فیلم‌ها و موسیقی‌هایی خوشتان می‌آید و چند سال سن دارید.

6-1-2014 6-50-02 PM

۳- با دیگر اعضا در تعامل باشید

مگر می‌شود در یک شبکه اجتماعی باشید و بدون تعامل با دیگران بتوانید موفق شوید؟!

الف- اعضای خوشفکر و تأثیرگذار عوض شبکه اجتماعی مورد نظرتان را پیدا کنید و نوشته‌های آنها را دنبال کنید، لایک‌شان بزنید، مطالب آنها را مجددا به اشتراک بگذارید و پای آن مطالب کامنت بگذارید.

نکته: اعضای خوشفکر و تأثیرگذار که در بالا از آنها یاد کردیم، لزوما اعضای با دنبال‌کننده بالا نیستند. شما می‌توانید با جستجوی یک سری کلمات کلیدی مثلا اسم کتا‌ب‌ها یا واژگان کلیدی دیگری، کسانی را پیدا کنید که در شبکه‌های اجتماعی بیشتر در مورد مطلب مورد نظرتان می‌نویسند.

ب- همین کار بالا را در مورد اعضای با دنبال‌کننده زیاد انجام بدهید.

ج- مطالبتان را طوری بنویسید که توسط بیشتر اعضا، قابل دنبال کردن باشند.

فرضا اگر شما از عکس‌هایی استفاده می‌کنید که در محل کار، برای دیدن مناسب نیستند، نباید انتظار داشته باشید که مردم با خیال راحت دنبالتان کنند! یا اگر عقاید افراطی خود را بدون ملاحظه و تعدیل عنوان کنید، باز هم تعداد دنبال‌کننده‌های شما پایین می‌آیند.

د- اگر کسی زیاد کامنت برایتان می‌گذارد و لایک برایتان می‌گذارد، او را در صورت داشتن مطالب قابل توجه دنبال کنید.

۴- دنبال‌کنندگان خود را هم به تعامل با خودتان و نوشته‌هاتان وادار کنید

الف- با پاسخگویی به سؤالات دیگران، به مردم بفهمانید که در صورتی که سؤالی از شما بپرسند، سؤالشان بدون پاسخ نخواهد ماند.

ب- در مطالب خودتان از دیگران نظر بخواهید. سؤال مطرح کنید. نظرسنجی بگذارید.

۵- دوپینگ کنید!

اگر وبلاگ و یا رسانه دیگری دارید، در وبلاگ خود لینک شبکه‌های اجتماعی خود را درج کنید یا در پستی از خوانندگان خود بخوانید که شما را دنبال کنند.

6-1-2014 6-49-46 PM

۶- از هشتگ‌ استفاده کنید

این طوری قابلیت کشف شدن به خود می‌دهید و خیلی‌ها که می‌خواهند با جستجوی محتوا اعضای خوب را پیدا کنند به پروفایل شما می‌رسند.

۷- به جای نوشته‌های خصوصی، مطالبی حاوی اطلاعات سودمند برای همه بنویسید

در شبکه‌های اجتماعی ۸۰ درصد مردم، نوشته‌هایشان بیشتر شخصی است (افسرده‌ام، امروز بارانی بود، چه ناهار خوشمزه‌ای!)، در مقابل تنها ۲۰ درصد مردم، نوشته‌هایشان حاوی اطلاعات خوب برای همه است.

مطابق تحقیقی که چند وقت پیش انجام شده بود، مشخص شده بود که دسته اول به طور متوسط نصف دسته دوم، دنبال‌کننده پیدا می‌کنند.

اسم‌های جالبی هم برای این دو دسته گذاشته‌اند: Meformer‌ها در مقابل Informerها!

کلا ما می‌توانیم به‌روزرسانی‌های شبکه‌های اجتماهی را به ۹ دسته تقسیم کنیم:

الف- آنهایی که مدام اطلاعات مفید به اشتراک می‌گذارند: عکسی از حادثه امروز … یا ۱۵ مزیت استفاده از گوشی ….

ب- آنهایی که مدام خودشان یا محصولشان را تبلیغ می‌کنند: تا دو ماه دیگر کتاب جدیدم منتشر می‌شود.

ج- آنهایی که مدام نظر می‌دهند یا شکوه می‌کنند: عجب روز بدی.

د- آنهایی که مدام نظریه‌پردازی می‌کنند: فکر می‌کنم که تنها راه برون‌رفت از شرایط اقتصادی فعلی این است که …

ه- آنهایی که مدام لحظه‌نگاشت می‌نویسند: الان در کتابخانه دانشکده‌ام

و- آنهایی که مدام سؤال می‌پرسند: بهترین نرم‌افزار برای تماشای ویدئوهایی با فرمت … چیست؟

ز- آنهایی که مدام حضور خود را جار می‌زنند: منم! دوباره برگشتم!

ح- آنهایی که همواره از خودشان یا دیگران خاطره تعریف می‌کنند: یادمه یه مریض ویزیت کرده بودم که …!

نکته: البته Meformer بودن در بعضی از موارد خاص هم پاسخگو است. مثلا در شرایط جامعه ایران، چنان که افتد و دانی بسیار دیده‌ایم اکانت‌هایی با صاحب‌هایی ظاهرا خانم را که بی‌جهت دنبال‌کننده و کامنت‌گذار و لایک‌گذار و سپاسگزار زیاد پیدا می‌کنند :) ولی ما در اینجا این نوع کاربری را توضیه نمی‌کنیم!

۸- آدم مهم و مشهوری شوید!

این یکی دیگر ترفند چندان ساده‌ای نیست. اما جالب است بدانید که کسانی که مشهور هستند، به طور متوسط ۱۰۰ برابر اکانت‌هایی با وضعیت مشابه، دنبال‌کننده پیدا می‌کنند.

6-1-2014 6-57-18 PM

از آنجا که امکان رئیس‌جمهور شدن یا وزیر شدن برای همه مهیا نیست، ما توصیه می‌کنیم به شیوه‌های دیگری مشهوری شوید. مثلا یک وبلاگ‌نویس شناخته‌شده شوید و از این طریق دنبال‌کننده پیدا کنید.

۹- در شبکه‌های اجتماعی غیبت نداشته باشید و حضور مستمری داشته باشید

انتظار نداشته باشید که اگر هفته‌ای یک بار در توییتر و فیس‌بوک وارد شوید و ۱۰ آپدیت بگذارید، بتوانید موفق شوید. رهرو باید آهسته و پیوسته عمل کند و در این راستا کسی که روزانه ۳ به‌روزرسانی با تأمل دارد، بسیار بهتر از کسی خواهد بود که ۲۰ به‌روزرسانی در تنها یک روز هفته دارد.

6-1-2014 6-50-33 PM

۱۰- در مورد موضوعات غیرجذاب ننویسید و به مردم همان محتواهایی را ارائه کنید که دوست دارند

انتظار نداشته باشید که یک مطلب تئوریک در زمینه فیزیک یا پزشکی که برای خودتان جالب است را همه دوست داشته باشند.

هر روز دقت کنید و ببینید چه اخباری مهم هستند، بعد در رسانه‌های معتبر بهترین نوشته‌ها را در مورد آنها پیدا کنید و در شبکه‌های اجتماعی به آنها لینک بدهید و نظر خود را هم بگنجانید.

۱۱- گردآورنده ماهر اخبار باشید

تولید محتوا تنها تولید محتوای تازه از صفر نیست. شما می‌توانید با خلاصه کردن اخبار و نوشته‌های طولانی، پیدا کردن خبرها و نوشته‌های مهم در سایت‌های خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها و وبلاگ‌ها و لینک دادن به آنها، یک یک گردآورنده ماهر اخبار تبدیل شوید.

در این صورت هر کاربر شبکه اجتماعی مشتاق می‌شود تا شما را دنبال کند و به این ترتیب در کوتاه‌ترین زمان، در جریان تازه‌ترین و متفاوت‌ترین اخبار قرار بگیرد.

6-1-2014 6-50-43 PM

۱۲- مثبت باشید!

هیچ کس از دنبال کردن اکانتی که افسردگی را القا می‌کند، خوشش نمی‌آید. سعی کنید در سیاه‌ترین روزهایی که ممکن است جامعه‌تان در آن گرفتار باشد، نوشته‌های متفاوتی داشته باشید و با نوشتن نظرهای متفاوت، کورسوی امیدی را در دنبال‌کنندگان خود ایجاد کنید و اگر اصولا هیچ نقطه روشنی نمی‌بینید، در مورد چیزهای متفاوتی بنویسید و با نوشتن در مورد یک فیلم، کتاب یا نقل سختی‌های دیگران، جو متفاوتی ایجاد کنید.

۱۳- شبه‌وبلاگ‌نویسی کنید!

شبکه‌های اجتماعی فقط برای لینک دادن و نوشته‌های یکی دو خطی نیستند. شما می‌توانید کاربری جدید در آن تعریف کنید. همین حالا هم من کاربرهای ایرانی خوبی در اینستاگرام و گوگل پلاس می‌شناسم که در این شبکه‌های اجتماعی وبلاگ‌نویسی می‌کنند، یعنی می‌آیند و یک نوشته با طول متوسط می‌نویسند و یک عکس متناسب برایش پیدا می‌کنند و مطلب را در اینستاگرام پست می‌کنند یا اینکه چکیده یک مقاله خوب انگلیسی را ترجمه می‌کنند.

این نوع خاص وبلاگ‌نویسی وقت بسیار کمتری می‌خواهد و در صورت خوشفکری و استمرار یک کاربر، برای او دنبال‌کننده‌ها زیادی به ارمغان می‌آورد.

۱۴- از عکس و ویدئو غفلت نکنید!

تا می‌توانید از عکس و ویدئو استفاده کنید اما ما اصلا توصیه نمی‌کنیم که این کار را به شیوه «زرد» انجام بدهید. از پست کردن عکس‌های تکراری که این روزها در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های چت استفاده می‌شود، پرهیز کنید و به جای آن از عکس‌هایی که خودتان گرفته‌اید، استفاده کنید یا اینکه به سایت روزنامه‌های معتبر بروید و عکس‌های آنها را با توضیح درج کنید.

6-1-2014 6-49-34 PM

۱۵- قصارنویسی کنید!

در حال خواندن یک کتاب خوب هستید! از همان جمله و پاراگراف خوبی که در حال خواندنش هستید، عکس بردارید و در شبکه‌های اجتماعی پست کنید.

همچنین می‌توانید جملات قصار بزرگان را درج کنید.

نکته: خیلی مهم است که مطمئن باشید که سخن قصاری که به یک آدم مشهور نسبت داده شده است، کاملا مستند باشد. متأسفانه در شبکه‌های اجتماعی، ما هر روز سخن قصار می‌بینیم که اصلا سندیت ندارند.

۱۶- شوخی کنید!

هیچ کس از یک آدم شوخ که به‌جا و مؤدبانه، در یک جمله کوتاه با ظرافت شوخی می‌کند، بدش نمی‌آید.

6-1-2014 6-50-14 PM

۱۷- عکس گیف دست اول درست کنید

عکس‌های گیف طرفداران زیادی دارند. پس از آنها استفاده کنید.

نکته: اما ما اصلا توصیه نمی‌کنیم که از گیف تکراری استفاده کنید. سعی کنید راه‌ها درست کردن گیف‌های کم‌حجم را خودتان یاد بگیرد.

برای مثال من پیشبینی می‌کنم که اگر کسی پیدا شود که از فیلم‌های مشهور ایرانی یا فرنگی، گیف‌های بامعنی درست کند و بعضی از سکانس‌های آنها را گیف کند، طرفداران زیادی پیدا کند.

در روزهای برگزاری جام جهانی چه کاری بهتر از تولید گیف‌های کوتاه فوتبالی!

۱۸- تحلیل کنید!

اخبار روز یا عادات غلط اجتماعی را نقد کنید! فقط لینک نگذارید، بنویسید که چه تناقض‌هایی در جامعه ایرانی می‌بینید. راهکار ارائه بدهید. به امور از زاویه دید متفاوتی نگاه کنید.

۱۹- جریان‌ساز شوید!

تصور کندی که راهی شمال هستید و زباله‌هایی را که مردم در آغوش طبیعت می‌ریزند، می‌بینید و افسوس می‌خورید. با موبایل خود عکسی از کیسه زباله‌ای که خودتان جمع کرده‌اید و قصد دارید به جای رختن در کوه و دریا و رودخانه در محل مقرر دفع زباله بگذارید، منتشر کنید.

بعد هشتگی درست کنید و تبلیغ کنید که همه با همان هشتگ عکسی از زباله‌هایی جمع کرده‌اند، بگیرند و …

6-1-2014 6-50-54 PM

۲۰- و بالاخره به بقیه ترفندهای و شیوه‌های درست استفاده از شبکه‌‌هایاجتماعی را بیاموزید.

در بالا ۲۰ ترفند و راهکار عملی در محیط ایران برای افزایش تعداد دنبال‌کننده‌های شما را آوردم، توصیه شما چیست؟

 در آموزش قبلي که در مورد افزايش لايک و فالوور در فيس بوک به آن پرداخته بوديم، بنا به درخواست هاي دوستان در ايميل براي سرويس Instagram هم آموزشي کامل را ترتيب داديم که در آن شما مي توانيد فالوور و لايک رايگان براي خود جمع آوري نماييد. دقت کنيد اگر يک بار مراحل را انجام داديد و خطايي دريافت کرديد درجا به بخش تماس با ما يا ديدگاه ها رجوع نکنيد! کمي مراحل را با حوصله مطالعه کنيد و دوباره انجام دهيد. مراحل بارها توسط انواع سيستم ها تست و انجام شده و مشکلي در آنها نيست.

 

1- به اين سايت مراجعه نماييد و در صورتي که در آن عضو نيستيد مراحل زير را طي کنيد، در صورتي که عضو بوديد مراحل 2 به بعد را انجام دهيد.

 

الف) براي ثبت نام روي دکمه TRY FOR FREE NOW در وسط صفحه کليک نماييد.
ب) در پنجره Regisitration ايميل خود و يک رمز را که دوبار بايد تايپ کنيد را وارد نماييد و در انتها تصوير امنيتي را با توجه به عکس کامل کرده و روي Sign Up کليک نماييد.
ج) پس از کليک پنجره کوچکي به مدت چند ثانيه ظاهر مي شود که تبريک گوي اتمام ثبت نام مي باشد. بعد از آن دقت کنيد دوباره صفحه ثبت نام مي آيد و خطا مي دهد که ايميل وارد شده درحال استفاده مي باشد، پس از بالا با ايميل و رمز داده شده وارد شويد.
د) اگر تا اينجا را درست آمده باشيد صفحه باز شده از شما مي خواهد که براي اتمام مراحل ثبت نام به ايميلتان مراجعه کرده و روي لينک تاييد کليک نماييد.
ه) بعد از کليک روي لينک ايميل شده صفحه اي با تشکر از ثبت نام شما باز مي شود و ثبت نام شما اتمام مي يابد. حال دوباره وارد سيستم شويد متن TOS را قبول کنيد (I agree) و مرحله 2 را ادامه دهيد.

 

2- بعد از وارد شدن به سيستم در سمت چپ صفحه روي اولين گزينه يعني دکمه سبز Add page / site کليک کنيد.

 

3- در صفحه Add /Edit Content که هستيد گزينه اول يعني Type را روي Instagram Followers براي فالو يا Instagram Like براي لايک عکس را انتخاب کنيد و تيک همه کشورها (countries: worldwide) را دقت کنيد که زده باشيد.

 

الف) در صورت انتخاب فالو در قسمت بعدي (Username) نام کاربري خودتان را فقط وارد کنيد. براي اين کار در اينساگرام وارد صفحه خودتان شده و زير عکس هاي بالا نوشته بزرگ را که مشاهده مي کنيد نام کاربري شماست؛ همان نام کاربري که با آن وارد سرويس اينستاگرام شده ايد.
ب) در صورتي که لاک را انتخاب کرده ايد در گزينه بعدي يک عنوان انگليسي و استاندارد براي مورد خود انتخاب کنيد؛ مثلا عکسي از يک گربه داريد در Title عنوان My Cat را وارد کنيد. در بخش Photo URL آدرس دقيق صفحه اي که عکس شما در آن هست را بايد وارد نماييد. براي اينکار با سرويس اينترنتي اينستاگرام (اينجا کليک نماييد) وارد شده و روي عکس خود کليک کنيد و در نوارد آدرس براي مثال آدرسي مانند اين را مشاهده مي کنيد [http://instagram.com/p/kIXDDzs_ej/?modal=true] از اول آدرس تا قبل اسلش علامت ؟ را کپي کنيد که لينک عکس مورد نظر ماست. يعني اين آدرس [http://instagram.com/p/kIXDDzs_ej] آدرس کامل عکس ما مي باشد.دقت کنيد براي لايک عکس بايد اکانت شما بصورت پابليک باشد، وگرنه عکسي از شما براي بقيه که مي خواهند لايک کنند نمايش داده نمي شود. اين مورد را از تنظيمات اکانت خود جويا باشيد.

 

4- در بخش Total Click و Daily Click شما مي توانيد تعداد لايک ها، يا فالو هاي خود در روز و در کل محدود کنيد که توصيه مي شود بصورت پيشفرض اينجا را OFF نگهداريد.

 

5- گزينه مهمي که بايد روي آن بيشتر حرف بزنيم COC هست. Cost of click يا همان ارزش يک کليک عددي بين دو تا ده مي باشد که ارزش کليک هاي شما را تعيين مي کند، الان شما 50 امتياز اوليه داريد؛ اگر اين عدد را روي 10 بگذاريد 5 نفر شما را فالو کرد يا 5 نفر عکس شما را لايک کرد امتياز شما تمام مي شود! پس بهتر است که اين عدد کمتر باشد! فرض کنيم روي 5 باشد، با اين کار 10 نفر شما لا فالو يا لايک کنند 50 امتياز شما تمام مي شود و اين بهتر به نظر مي رسد. با گذاشتن COC روي 2 چطور هستيد؟ اينطور 25 نفر فالوور يا لايک کننده داريد! ولي اين را بدانيد، اين سرويس يکي از مشهور ترين سرويس هاي تبادل لايک و فالو به شمار مي رود، وقتي شما COC را روي 2 بگذاريد براي افرادي که مي خواهد با لايک کردن و يا فالو شما امتياز کلي جذب کنند از COC بالا براي آنها نمايش داده مي شود، يعني اول لينک کساني که COC را روي 10 گذاشتنند را نشان مي دهد، تمام که شد 9 و … ولي اين را بدانيد يک ماه هم طول بکشد چون عددهاي بالا مي آيند اين 2 شما نمايش داده نمي شود! پس بايد عدد معقول بگذاريد، نه زياد که امتياز شما تمام شود، نه کم که نمايش داده نشود! براي اينکه عدد مناسب را بدانيد روي Instagram Followers يا Instagram Like در کنار راست کليک کرده و Open New Page باز کرده و ببينيد بقولي مزنه حال COC در آن لحظه روي سيسيتم چند هست؟ شما دور و بر آن را وارد نماييد. اين عدد را بعدا بارها عوض خواهيد کرد. پس الگوريتم گذاشتن عدد COC را هم آموختيد.

 

6- در انتها روي Save Changes کليک نماييد تا ثبت گردد و از گزينه My Sites مي توانيد آمار لايک هاي خود را بيابيد.

 

حال سوالي که حتما به ذهن شما مي رسد، بعد از تمام شدن 50 امتياز چه کار بايد کرد؟ براي افزودن امتياز به سيستم دو راه هست، يکي خريد با دلار و ديگري وارد عمل شدن خود شما! مورد اولي نيازمند حساب بين المللي هست که اکثر ما نداريم! پس بايد از منوي سمت چپ روي سرويس هاي موجود کليک کرده و صفحه هاي فيس بوک، تويتر، اينستاگرام، يوتيوب و … ديگران را لايک کنيم تا بر اساس COC که آنها تعيين کرده اند امتياز به شما افزوده گردد. روش ديگر دست به کار شدن دعوت از کاربران ديگر هست که از بالا روي My Referrals کليک کنيد و در پايين صفحه سمت راست لينکي براي دعوت و زير مجموعه گيري براي شما مي دهد که با آن مي توانيد با دعوت و ثبت نام کامل يک کاربر 300 امتياز کسب نماييد.

 

پ.ن: دفت نماييد در سايت هاي خارجي اين روزها نرم افزارهايي براي اين کار برخي سايت ها و وبلاگ هاي خوش نام در بلاگ اسپات با عکس گذاشته اند که لينک آنها بصورت انجام کارهايي هست و در آخر هم چيزي را نمي توانيد دانلود کنيد يا اگر دانلود کرديد لينک بدافزار مشهور iLivid هست که دلار به جيب مبارک آنها برود و وقت و هزينه شما از دست مي رود! پس دقت کنيد که نرم افزاري براي اين کار نيست.
همچنين از اين روش براي لايک يوتيوب، و سرويس هاي عمده ديگر هم مي توان استفاده کرد و حرف آخر اينکه بيرون اين کارها را با مبالغ بالا انجام مي دهند و در جايي آموزش اين روش ها را به رايگان براي شما نمي گذارند! براي اولين بار روش افزايش لايک فيس بوک را در ايران مطرح کرديم که سايت هاي زيادي کپي برداري دقيق انجام دادند و حتي منبع هم ننوشتند! و وقتي اعتراض کرديم فحش هاي ناموسي دادند (کاري که ما ايراني ها وقتي راهي پيش رو نداريم انجام مي دهيم) ولي هيچ چيز مانع آن نشد، باز هم اولين هستيم که اين آموزش را با اين دقت ارائه داديم و از فردا منتظر کپي هاي دقيق دوستان هستيم.
ولي اگر کمي شعور و بيدراي وجدان در خود مي بينيد اگر جايي از اين مطلب استفاده کرديد حتما نام دانش کامپيوتري و نويسنده آن “مهرداد مهاجر” را درج نماييد. اين کار تنها گوشه اي از زحمت هاي شبانه روزي اينجانب که در اينجا آموزش هاي ناب و رايگان و نرم افزارهاي کاربردي رايگان ارائه مي دهم را جبران مي نمايد. با تشکر از وقتي که بابت پي نوشت اين مقاله گذاشتيد.

 

 

 

 برچسب‌ها: افزایش Follower و Like در اینستاگرام بصورت کاملا رایگان,افزایش فالوور اینستاگرام،زیاد کردن فالوور در اینستاگرام،افزاش فالو در اینستاگرام،خرید فالور اینستاگرام،افزایش فالو اینستاگرام،خرید ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام،خرید ۲۰۰۰ فالوور برای اینستاگرام،۱۰۰۰ فالوور رایگان برای اینستاگرام،۱۰۰۰ فالوور رایگان در اینستاگرام, افزایش فالور اینستاگرام, خرید فالوور اینستاگرام, فالوور های واقعی و فعال , اینستاگرام ، instagram ، اینستاگرام چیست ، آموزش اینستاگرام ، آموزش تصویری اینستاگرام ، آموزش کامل اینستاگرام ، آموزش گذاشتن عکس در اینستاگرام ، آموزش گذاشتن فیلم در اینستاگرام ، آموزش حذف عکس از اینستاگرام ، آموزش حذف فیلم از اینستاگرام ، کار با اینستاگرام ، نحوه کار با اینستاگرام ، طرز کار با اینستاگرام ، چگونگی کار با اینستاگرام ، کار در اینستاگرام ، نصب اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام ، نحوه نصب اینستاگرام ، چگونگی نصب اینستاگرام ، آموزش نصب اینستاگرام ، ثبت نام در اینستاگرام ، ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام ، ثبت نام در اینستاگرام ، ایجاد اکانت در اینستاگرام ، آموزش ثبت نام در اینستاگرام ، آموزش ایجاد اکانت در اینستاگرام ، نحوه ثبت نام در اینستاگرام ، نحوه ایجاد اکانت در اینستاگرام ، منوهای اینستاگرام ، محیط برنامه اینستاگرام ، پیدا کردن دوست در اینستاگرام ، تغییر مشخصات در اینستاگرام ، مخفی شدن در اینستاگرام ، اتصال فیس بوک به اینستاگرام ، اتصال توئیتر به اینستاگرام ، فیسبوک و اینستاگرام ، توئیتر و اینستاگرام ، شبکه اجتماعی ، برنامه جدید اینستاگرام ، دنبال کردن در اینستاگرام ، فالو کردن در اینستاگرام ، follow در اینستاگرام ، فالو در اینستاگرام چیست ، پیدا کردن در اینستاگرام ، جستجو در اینستاگرام ، تغییر عکس در اینستاگرام ، اشتراک گذاری عکس در اینستاگرام ، اشتراک گذاری فیلم در اینستاگرام ، اشتراک گذاری تصویر در اینستاگرام ، اشتراک گذاری ویدئو در اینستاگرام ، ویرایش مشخصات در اینستاگرام ، ادیت حساب کاربری در اینستاگرام ، آیکون های اینستاگرام ، مراحل ثبت نام در اینستاگرام ، همه چیز درباره اینستاگرام ، از سیر تا پیاز اینستاگرام ، ساخت اکانت در اینستاگرام ، آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام ، instagram چیست ، نصب instagram ، آموزش instagram ، ثبت نام در instagram ، همه چیز درباره instagram ، کار با instagram ، ویرایش مشخصات کاربری در اینستاگرام ، اشتراک گذاری خصوصی در اینستاگرام ، اشتراک گذاری عمومی در اینستاگرام ، لایک در اینستاگرام ، تفاوت following و followers در اینستاگرام ، اینستاگرام ورژن جدید ، آموزش کار با اینستاگرام ورژن جدید ، آموزش کار با آخرین ورژن اینستاگرام ، دانلود اینستاگرام ، دانلود اندروید اینستاگرام ، ذخیره عکسهای اینستاگرام ، ذخیره ویدئوهای اینستاگرام ، ذخیره فیلمهای اینستاگرام ، save o gram,Guide, Instagram, Tutorial, آموزش اینستاگرام, آموزش جامع اینستاگرام, آموزش کامل اینستاگرام, اینستاگرام, اینستاگرام اندروید,۲۰ شیوه و ترفند عملی برای افزایش دنبال‌کنندگان در شبکه‌های اجتماعی,آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام Instagram, عکاسی با Instagram, عکاسی با اینستاگرام, افکت گذاری و ادیت عکس با Instagram, اشتراک گذاری عکس اینستاگرام,FACEBOOK FOLLOWER FOLOOW FREE INSTAGRAM LIKE SITE VK YOUTUBE آموزش افزایش اینستاگرام اینیستاگرام رایگان فالو لایک لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک برای صفحه، پروفایل و موارد مشابه آموزش ذخیره تصاویر و ویدیوهای اینستاگرام با Save-o-gram در کامپیوتر [معرفی نرم افزار] ساخت آدرس یاب کاملا رایگان برای مدت محدود! با Photo Raster بصورت آنلاین و رایگان از Photoshop استفاده نمایید رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در سرویس Google Image بصورت ساده ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:


تبلیغات
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نویسندگان
لینک دوستان
آخرین مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددیگر موارد

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 3885
بازدید دیروز : 3347
بازدید هفته : 22370
بازدید ماه : 30601
بازدید کل : 1841348
تعداد مطالب : 10215
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1

تبادل لینک هوشمند

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان چاپ مقاله isi  و آدرس http://irincom.loxblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 10215
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 34

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 3885
:: باردید دیروز : 3347
:: بازدید هفته : 22370
:: بازدید ماه : 30601
:: بازدید سال : 750349
:: بازدید کلی : 1841348